Co czytają Polacy – czasopisma fit

Bardzo znanymi na polskim rynku czasopismami fit cieszącymi się dużą popularnością są miedzy innymi Women’s Health, Shape, Be active, Samo zdrowie.

Women’s Health

W Women’s Health zawsze możemy znaleźć coś ciekawego. Znajdziemy tam przepisy na dietę 1000 kalorii, w jaki sposób możemy efektywnie schudnąć przy racjonalnym odżywianiu się. Znajdziemy również ciekawe porady na temat trenowania np: „Trenuj mniej a mądrzej”- czyli, super wiadomości na temat tego, że nie zawsze długi trening jest lepszy od krótszego ,więc nie warto czasem się aż tak eksploatować. Możemy znaleźć tutaj ciekawe,oryginalne pomysły na ćwiczenia,jeśli często trenujemy i wykonujemy te same ruchy i jesteśmy troszkę nimi zmęczeni. Znajdziemy też przepisy np. na dobre lody i wiele innych porad,ogólnie gazeta jest bardzo ciekawa,zawiera w sobie oczywiście dużo reklam,jednak dobrze się ją czyta,jest ładnie ułożona i nasze oko nie męczy się. Więc polecamy jak najbardziej.

Shape

Następną gazetą fit gdzie znajdziemy wiele rozmaitych pomysłów jest Shape. Oprócz typowych artykułów fitness znajdziemy w niej kącik kalendarium,gdzie polecane są książki, które warto czytać,filmy czy premiery. W sierpniowym numerze znaleźliśmy trening wzmacniający z Karoliną Gorczycą,gdzie możemy dowiedzieć się jak ćwiczyć, by mieć jędrne pośladki,płaski brzuch oraz wzmocnić mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za wzmocnienie naszego gorsetu czy koordynację. Możemy znaleźć porady na temat dobrego biustonosza oraz jak go dobrać. Nie zabraknie nam też świetnych zestawów ćwiczeń oraz przepisów sezonowych,dzięki którym będziemy mogli przyrządzić smaczne i lekkie potrawy np. na fit grilla. Ogólnie gazeta jest bardzo ciekawa,lecz często robi wrażenie przesytu,dużo w niej reklam oraz zdjęć nakładających się wzajemnie na siebie,co czasem przeszkadza.Teksty są bardzo urozmaicone i dobrej treści.

Be Active

Be Active – to następna gazeta fit, w której możemy cieszyć się np.ciekawymi artykułami o lunchboxah,o tym, jak ćwiczyć nasz umysł i jak konkretnie to robić w praktyce. Znajdziemy w niej dobre poradniki na temat naszych włosów, jak o nie dbać i jakie stosować maseczki. W Be Active znajdziemy mnóstwo tematów, które zainspirują nas do ćwiczeń i zdrowego trybu życia.
Poradnik Samo Zdrowie,wizualnie przypomina Woman’s Health i Be active. Posiadają bardzo podobne szaty graficzne. Znajdziemy w nim dużo porad o nowoczesnych dietach np. dieta wega-czyli bardzo oryginalne przepisy dla wegetarian,co miesiąc możemy znaleźć dużo rozmaitych porad pod kątem ćwiczeń. Każdy czytelnik dowie się czegoś „zdrowego”, co będzie mógł z powodzeniem wprowadzić w swoje życie.

Po co kupować gazety fit?

Reasumując, jeśli szukamy sporej dawki wiedzy i różnych ciekawostek z zakresu fitness, gazety te spełnią nasze oczekiwania. W niektórych gazetach oczywiście wiele tematów może się powielać,jednak zawsze można znaleźć coś dla siebie. Gdy chcemy czytać regularnie,najlepiej jest zainwestować w prenumeratę,jak najbardziej polecamy gazety fit.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest