Buty sportowe Puma dla kobiet i mężczyzn

Ostry, jak brzytwa, szybki jak puma, zwinny, niczym tygrys. Taki chce być każdy sportowiec, który czynnie dba o osiąganie najwyższych wyników. To właśnie dla takich osób, ale nie tylko, swoje produkty serwuje Puma, marka, która na rynku sportowym działa już od wielu lat. Dlaczego ich produkty cieszą się tak dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn?

Asortyment marki Puma

Puma to sportowa marka, która cieszy się podobną renomą, jak chociażby Adidas, Reebok, czy Nike. I nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem zarówno produkty tego producenta, jak i innych wspomnianych brandów są wciąż najbardziej rozpoznawane i cenione wśród osób, które lubią ubierać się wygodnie, ale i stylowo.

Puma zajmując się produkcją i odzieży, i akcesoriów oraz obuwia, udostępnia produkty, które kompleksowo wyposażają każdego i w różnym wieku. W asortymencie tej marki znajdą coś dla siebie i dzieci, jak i młodzież, czy dorośli. Marka ma długoletnią historię, a pomimo swojej renomy i rozpoznawalności wciąż nieustannie pracuje na to, by klienci mogli otrzymywać co rusz to lepsze produkty. Buty Puma oraz odzież sportowa są nie tylko na czasie, ale również spełniają wszystkie wymagania stawiane przez wymagających odbiorców. Sprawdź modne modele w sklepach stacjonarnych oraz online CCC.

Puma jako marka, która pierwotnie wywodzi się od brandu Adidas

Nie wszyscy wiedzą, że zarówno Puma, jak i Adidas, mają jednych założycieli. Byli nimi bracia Dasslerowie, którzy w pewnym momencie swojej działalności postanowili pójść swoimi ścieżkami. Początek działalności braci należy upatrywać na przestrzeni lat 1924-1948, kiedy to buty produkowane przez Dassler’ów docenione są przez wielu znanych sportowców.

Ich działania marketingowe polegające na zaproszeniu do współpracy sławnych sportowców, a także obdarowanie swoimi butami drużynę piłki nożnej, sprawiły, że marka Adidas szybko zyskała bardzo duże grono zwolenników.

W 1949 jeden z braci postanawia jednak rozpocząć pracę nad swoim autorskim projektem. Tak powstają pierwsze oryginalne korki piłkarskie spod szyldu Pumy, a od tego momentu marka intensywnie pracuje nad udoskonalaniem piłkarskiego obuwia. Owocem tych działań są chociażby hitowe modele butów Super-Atom.

Na legendarnej liście gwiazd współpracujących z marką Puma, z czasem pojawia się również piłkarz Pele, który właśnie w tych butach zdobywa tytuł mistrza świata. To w adidasach Pumy pierwsze miejsce na podium podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium zdobywa także Akki-Bua. Te wszystkie sukcesy tylko upewniają sportowców i innych klientów marki, że Puma to produkt solidny oraz innowacyjny. Sprawdź, jakie buty Puma znajdują się w stacjonarnej ofercie sklepów CCC.

Puma – innowacyjność i wysoka jakość dla przedstawicieli motoryzacji

Puma to marka, która dokłada wszelkich starań, by ich produkty również w dzisiejszym świecie sportu, stawały się renomowanym produktem, po który po prostu chcemy sięgać. Technolodzy marki już w 1989 roku tworzą doskonały system amortyzacji ochrzczony jako Trinomic. To jednak nie jedyne działania, które marka podjęła, by jeszcze bardziej wpłynąć na rozpoznawalność brandu. Puma sięga bowiem także po aprobatę do nowej grupy docelowej, którą mają być gwiazdy sportów motoryzacyjnych. Tak powstają buty Speedcat’y – model, który inspirowany był obuwiem noszonym przez zawodników wyścigów F1, a już w 2006 roku Alexander McQueen tworzy z Pumą wspólną linię obuwia.

Puma to brand, który ciągle się rozwija, a swoje produkty unowocześnia i dopracowuje w niemal najmniejszym calu. Nie na darmo mówi się, że to jedna z najlepszych marek sportowych na świecie, która nigdy nie wyjdzie z mody. Chcesz dorwać najnowszy model ich obuwia? Wejdź na CCC online lub zerknij do punktów stacjonarnych i kup Pumy na każdą okazję.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest