Badoo czy się sprawdza? Opinie i komentarze

Badoo jest największym na świecie portalem randkowym. Program aplikacji jest bardzo dobrze dopasowany, umożliwiający na poszukiwanie odpowiedniego partnera. O popularności Badoo świadczy fakt, że liczba użytkowników mających na nim konto wynosi 257 milionów.

Badoo – czy się sprawdza?

Badoo składa się z kilku programów, które po połączeniu umożliwiają dopasowanie partnera spełniającego nasze oczekiwania. Metoda, którą wyszukujemy partnerów, nazywa się „chybił-trafił”. Badoo sprawdza nasze wymagania w stosunku do osoby, którą chcemy znaleźć, a następnie zaczyna jej szukać. Ponadto, skupia się głównie na osobach mieszkających blisko nas. Badoo posiada program „Badoo non stop” oraz „Blisko Ciebie”. Pierwszy z nich pozwala na czatowanie z innymi przez cały czas, używając dowolnego urządzenia, np. telefonu, laptopa, tabletu. System czatowania jest bardzo zaawansowany, zapisuje osoby, z którymi już rozmawialiśmy, więc po zalogowaniu się możemy kontynuować konwersację z wybraną osobą. Program „Blisko Ciebie” jest podobny do „Badoo non stop”, jednak skupia się na odległości pomiędzy dwojgiem ludzi. Nie udostępnia jednak dokładnej lokalizacji, tylko nazwę miasta. Dzięki temu możemy poznać osobę z naszej okolicy, i jeżeli zdecydujemy się na spotkanie, będzie to sporym ułatwieniem.

Badoo – logowanie

Jest kilka rzeczy, o których musimy pamiętać podczas rejestracji oraz logowania na serwisie Badoo. Po pierwsze, zanim dokonamy rejestracji, załóżmy osobny adres e-mail, którego będziemy używać tylko do korzystania z Badoo. Jest to istotne, ponieważ wtedy nasza lista kontaktów nie zostanie przechwycona. Ponadto, nie korzystajmy z Badoo na Facebooku, ponieważ nasz facebookowy profil wraz z danymi znajdzie się na stronie Badoo, a wtedy informacje, których nie chcielibyśmy ujawniać, staną się widoczne. Po utworzeniu nowego adresu e-mail musimy wypełnić formularz i utworzyć konto. Jeśli już mamy konto i logujemy się na Badoo, pamiętajmy, aby niełaczyć naszego konta z profilem facebookowym. Jeśli podamy hasło do konta na Facebooku, nasi znajomi dostaną powiadomienia z zaproszeniem. Ponadto, musimy zachować ostrożność, jeżeli używamy Badoo jako aplikacji na telefon, ponieważ możemy wtedy udostępnić informację o naszej lokalizacji.

Badoo na telefon

Badoo możemy również pobrać w formie aplikacji na telefon. Jest to o tyle korzystne, że umoźliwia nam to kontaktowanie się z różnymi osobami, gdziekolwiek jesteśmy. Dodatkowym atutem jest fakt, że za pobranie aplikacji nic nie płacimy. Wysyłanie wiadomości również jest bezpłatne, jednak ustawiony jest dzienny limit osób , z którymi możemy pisać. Zazwyczaj wynosi on 5 osób dziennie, jednak jeżeli zdecydujemy się na weryfikację konta przez Facebooka lub telefon, limit zwiększa się do 10 osób dziennie. Istniej również opcja kupna kredytów, która pozwala na rozmowę z 20 użytkownikami w ciągu dnia. Jeśli używamy Badoo na telefonie i chcemy rozpocząć konwersację z daną osobą, musimy wejść na jej profil poprzez kliknięcie w zdjęcie, apotem kliknąć w ikonę czatu. Musimy pamiętać, że na Badoo nie ma możliwości wysyłania wiadomości bez wstawienia zdjęcia.

Badoo – opinie i komentarze

Często wyszukiwaną frazą w wyszukiwarce internetowej jest „Badoo Polska”, co świadczy o tym, że duża ilość użytkowników pochodzi właśnie z Polski i portal cieszy się tutaj dużą popularnością. Osoby korzystające z tego portalu przyznają, że jego główną zaletą jest poznawanie wielu ludzi za darmo. Można użuwać czatu randkowego, dlatego Badoo jest odpowiednim miejscem dla osób szukających swojej drugiej połówki. Należy jednak pamiętać o założeniu osobnego adresu aby nasi znajomi nie dostali od nas zaproszenia. Użytkownicy chwalą również to, że Badoo dobiera osoby na podstawie podanych wymagań oraz skupia się na użytkownikach mieszkających blisko siebie. Co więcej, jest dostępny na każdym urządzeniu.

Portal Badoo jest odpowiednim miejscem na poznanie przyjaciół lub drugiej połówki. System jest bardzo zaawansowany, co pozwalana dobranie partnerów według ich oczekiwań. Musimy jednak pamiętać o ochronie swoich danych osobowych oraz nie podawaniu dokładnej lokalizacji. Badoo z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią rozmawiać z innymi przez Internet.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest