Trening Tiffany Rothe – zasady, efekty i opinie

Tiffany Rothe to amerykańska ekspertka fitness, której dwudziestoletni staż, bogaty warsztat trenerski i autorski program ćwiczeń od lat wspiera kobiety na całym świecie w pracy nad swoim ciałem. Tiffany przygodę ze sportem rozpoczęła już w młodości, kiedy to związana była z tańcem nowoczesnym, baletem klasycznym oraz jazz’em. Pasjonowała się również podnoszeniem ciężarów, aerobikiem i sztukami walki, co miało ogromny wpływ na stworzony przez nią autorski program ćwiczeń. W ciągu swojej wieloletniej kariery Tiffany Rothe zaprojektowała także kolekcje ubrań sportowych oraz współpracowała z wieloma znaczącymi markami sportowymi.

Treningi z Tiffany – dlaczego zdobyły tak wielką popularność?

Treningi z Tiffany są absolutnie wyjątkowe, gdyż w sposób niestandardowy łączą ze sobą ćwiczenia aerobowe z elementami sztuk walki i tańcem, co w efekcie końcowym dało niesamowity efekt w postaci „Tiffany’s Rothe Workouts”. Trenując z Tiffany nie zaznasz rutyny, a każda aktywność fizyczna przyniesie Ci mnóstwo radości oraz satysfakcji. Trenerka specjalizuje się przede wszystkim w ćwiczeniach wzmacniających i wysmuklających brzuch, talię oraz nogi. Spektakularne efekty można osiągnąć po zaledwie kilku tygodniach regularnych, 10-15 minutowych sesji treningowych dziennie. W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy są zapracowani, a czas jest na wagę złota, szybki i efektywny trening to podstawa dobrej formy wielu ludzi.

Ćwiczenia z Tiffany – czym się charakteryzują?

W sieci najbardziej popularnymi ćwiczeniami Tiffany Rothe są te rzeźbiące brzuch, wysmuklające talię i likwidujące tzw. „boczki”, aczkolwiek przy regularnym powtarzaniu dowolnych kombinacji jej programów treningowych możemy być pewni, że cała nasza sylwetka stanie się smuklejsza, a ciało bardziej sprężyste. Jej ćwiczenia zawierają zarówno elementy cardio jak i ABS, są tak urozmaicone, aby każdy znalazł coś dla siebie.

tiffanyrothe

Wśród różnych propozycji jej treningów znajdziemy również kilka zestawów gimnastycznych dla kobiet w ciąży oraz po porodzie, co jest dowodem na to, że trenerka dba o aktywność fizyczną kobiet na różnych etapach ich życia. Tiffany Rothe niejednokrotnie została nagradzana za swoją wieloletnią działalność i innowacyjne programy ćwiczeniowe, przez topowe, zagraniczne magazyny. Kilka lat temu jej trening został również doceniony na YouTube, gdzie „okrzyknięto” go jednym z najlepszych instruktaży online.

Opinie treningu Tiffany Rothe

Gimnastyka z Tiffany jest bardzo intensywna oraz gwarantuje świetną zabawę. Jej ćwiczenia nie dość, że znacznie poprawiają wygląd naszej sylwetki, to także poprawiają humor oraz generują w nas pokłady optymizmu i mnóstwo energii.

Tiffany Rothe to trenerka, która bardzo często określana jest mianem wulkanu pozytywnych emocji, a jej ćwiczenia wykonywane w rytmie odpowiedniej muzyki sprawią, że każda kobieta będzie czuła się silniejsza, piękniejsza, bardziej pewna siebie i świadoma swojego ciała. Propozycje jej ćwiczeń są wynikiem wieloletniej pracy oraz efektem ogromnego doświadczenia, które zaowocowało utworzeniem znakomitego programu ćwiczeniowego, który odmienił życie milionów kobiet na całym świecie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest