Trening Ewy Chodakowskiej SLIM FIT. Zasady, efekty i opinie

Ewa Chodakowska to postać przez większość znana. Polska trenerka fitness, trenerka personalna, a przede wszystkim osobowość medialna. Ewa Chodakowska Instagram na swoim koncie zgromadziła ponad 1,6 mln fanów! Wydała już kilkanaście płyt z treningami, ale mimo to nadal nie zwalnia tempa. ,,Slim Fit” to jeden z jej treningów, który jest zupełnie inny od reszty. W dzisiejszym artykule co nieco o tym programie. Koniecznie sprawdź, na czym polega.

Kim jest Ewa Chodakowska?

Być może jednak należysz do tego mniejszego grona, więc pozwól, że przedstawimy Ci ją trochę bliżej. Ewa Chodakowska, 37-letnia polska trenerka fitness, trenerka personalna, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym i HIIT, a także blogerka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna.

Do show biznesu weszła w 2013 roku i od tamtej pory wydała już kilkanaście książek oraz płyt z programami treningowymi. Książki, które wydała to między innymi: Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską, Rok z Ewą Chodakowską: twój dziennik fitness, Gotuj z Nami! Ewa Chodakowska i Tomek Woźniak. Dania w 20 minut do 20zł oraz Zdrowe koktajle Edipresse 2017. Natomiast płyty to między innymi: Totalna Metamorfoza (Skalpel) – Shape poleca – Szczupła w 4 tygodnie, Bikini, Sukces, Slim Fit, Hot Body, Beauty Shot, czy Volume.

Na czym polega program ,,Slim Fit”?

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że ten program to coś zupełnie innego, a zarazem nowego. Trenerka tym razem postanowiła postawić na staranność oraz precyzję. Program rozpoczyna się 8-minutową rozgrzewką, następnie przechodzimy do tego właściwego 35-minutowego treningu, a na samym końcu czeka nas 7-minutowe rozciąganie. Wśród innych płyt tę wyróżnia sposób wykonywania ćwiczeń, ponieważ podczas całego treningu wykonujemy ich około 30, ćwicząc przez jedną minutę. Pierwsze 30 sekund poświęcamy na pełne powtórzenie danego ćwiczenia, a reszta czasu obejmuje ruchy pulsacyjne. Cały trening trwa około 50 minut.

,Program ,,Slim Fit” pozwoli Ci odkryć swoje ciało na nowo. Już po 10 treningach zobaczysz pierwsze efekty. – twierdzi trenerka Ewa Chodakowska.

,,Slim Fit” to przede wszystkim trening na poniżej podane partie ciała:

  • płaski brzuch,
  • jędrne pośladki,
  • mocne plecy,
  • zgrabne nogi.

Do kogo jest skierowany trening ,,Slim Fit”?

Dla każdego! Nieważne, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, czy jesteś już zaawansowana. Ten trening jest dla każdej z nas. Wszystkie ćwiczenia zostały tak opracowane, aby każda osoba była w stanie je wykonać. To idealny program dla osób, które nie mają czasu, by chodzić na siłownię. Aby móc wykonywać ćwiczenia znajdujące się na tej płycie wystarczy Ci kawałek miejsca, mata oraz motywacja – rzecz jasna.

Jakie efekty daje trening ,,Slim Fit”?

Rodzaj efektów jest zależny od tego, jak długo trenujemy, aczkolwiek nie podlega dyskusji to, że efekty są imponujące. Już po jednym treningu poczujesz ogromną różnicę w samopoczuciu, a później… będzie już tylko lepiej! Od recenzentek tego programu można się dowiedzieć, że już po 20 dniach od rozpoczęcia programu, pojawia się zarys mięśni na brzuchu, a pośladki delikatnie się uniosły. Oprócz tego wiele z nich mówi o tym, że ich cellulit w końcu postanowił je opuścić.

Warto dodać, że ,,Slim Fit” głównie oddziałuje na brzuch oraz nogi, co zapewnia nam dwa świetne efekty: płaski brzuch i zgrabne nogi. Oczywiście, nie są to jedyne partie ciała, które ćwiczymy, lecz ten konkretny program jest skierowany na te konkretne części ciała.

Czy warto wypróbować program ,,Slim Fit’?

Tak jak już wspomnieliśmy na samym początku, jest to zupełnie coś innego. Trenerka do tej pory zdążyła nas przyzwyczaić do innego rodzaju treningów, dlatego też niektórym może nie przypaść do gustu ten program, aczkolwiek uważamy, że zdecydowanie warto go wypróbować. Zapewniamy, że jest to nowy rodzaj wysiłku, ale bardzo fascynujący.

Podsumowując, trenerka ma swoim przeciwników, jak i zwolenników, jednakże ten program okazuje, że stara się, aby każdy znalazł swój ulubiony rodzaj treningu. Nie zapominajmy, że aktywność fizyczna powinna być dla nas przyjemnością, dlatego tak ważne jest, aby znaleźć swój złoty środek.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest