Trening Ewy Chodakowskiej „Płaski brzuch” – bierzemy pod lupę!

Ewa Chodakowska, czyli jedna z najbardziej popularnych trenerek fitness, którą pokochało i z którą schudło miliony Polek! Na swoim koncie na Instagramie i Facebook’u codziennie motywuje kobiety do wstania z kanapy oraz zmiany swojego stylu życia. Wydała ponad 20 płyt DVD, 7 książek, a także kilka razy w roku organizuje „Tygodnie metamorfozy” w różnych zakątkach Polski i całego świata. Mnóstwo osiągnęło przy jej pomocy ten wymarzony „płaski brzuch” i mogą cieszyć się efektami na długie lata, oczywiście przy regularnym stylu życia. W jaki więc sposób działają treningi Ewy Chodakowskiej? Jak zapracować (bo lenistwo na pewno odkładamy na bok) na ten płaski brzuszek?

Po pierwsze: DIETA – bez tego ani rusz!

Na oficjalnej stronie Ewy Chodakowskiej w sklepie bebio.pl możemy zakupić indywidualnie dopasowany do naszych potrzeb jadłospis (dieta Be Diet). Koszt takiego menu na 2 miesiące to 99zł. Jeśli jednak potrafimy sobie poradzić bez pomocy dietetyków, jesteśmy zdrowi i świadomie dokonujemy wyborów dotyczących żywności, Ewa ułatwia nam życie i na swoim Facebook’u bądź Instagramie zamieszcza cotygodniowe PRZYKŁADOWE jadłospisy, z których każdy może skorzystać!

Trenerka przede wszystkim przypomina o nawadnianiu organizmu, unikaniu cukru i soli, jedzeniu regularnie 5 posiłków dziennie oraz (zwłaszcza jeśli chcemy trochę schudnąć z naszego brzuszka) wyeliminowaniu posiłków wysokokalorycznych i zastąpieniu ich potrawami bogatymi w białko, błonnik i witaminy. Aby ułatwić swoim obserwatorom zadanie, Chodakowska często na portalach społecznościowych organizuje WYZWANIA (m.in. akcja „CUKIER STOP”), w których bierze udział mnóstwo osób (bo nie tylko kobiety) nawzajem siebie motywujących i wspierających.

Po drugie: TRENING – oczywista sprawa!

Mowa tu oczywiście zarówno o treningu cardio, jak i wzmacniającym. Na każdej z płyt Ewy znajdują się ćwiczenia angażujące mięśnie brzucha. Na początku jednak musimy nauczyć się prawidłowego oddechu – do tego najlepsze są treningi bardziej statyczne, czyli m.in. SECRET, SKALPEL, SKALPEL WYZWANIE czy też SLIM FIT. Trenerka twierdzi, że właściwe napinanie mięśni brzucha pozwoli na trening nawet wtedy, gdy nie jesteśmy na siłowni! Najlepsze efekty daje przeplatanie tych programów z treningami cardio. Tutaj na pewno sprawdzą się m.in. TURBO WYZWANIE, KICK FIT, REWOLUCJA, HOT BODY bądź KILLER, ale Ewa nie ogranicza nas tylko do swoich programów. Zaleca jakąkolwiek inną aktywność, może to być bieganie, jazda na rowerze, spacery (zwłaszcza dla osób początkujących), czy pływanie. Także trenerka daje nam naprawdę szerokie spektrum możliwości.

Na bebio.pl znajdziemy także program pt. TARGET BRZUCH – jest on podzielony na dwie części (dla początkujących i zaawansowanych) i w każdej z nich znajdziemy 3 rundy po 10 ćwiczeń trwających 30 sekund. Ewa zaleca powtarzanie tego programu 3 razy w tygodniu + dodatkowe treningi spalające tkankę tłuszczową (czyli wybieramy coś z aktywności podanych powyżej). Każdy z interesujących nas programów możemy zakupić za pośrednictwem strony internetowej bebio.pl bądź wykupić cały pakiet na beactive.tv trwający miesiąc, trzy albo nawet rok! Oczywiście z możliwością dalszego przedłużenia.

Regularne treningi z Ewą Chodakowską nie tylko wzmocnią i wysmuklą nasze mięśnie, ale także wzmocnimy odporność naszego organizmu, wyregulujemy ciśnienie tętnicze, a także wyrównamy poziom cholesterolu. Systematyczny ruch i zdrowa dieta to klucz to płaskiego brzucha i dobrego samopoczucia!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest