Trening Ewy Chodakowskiej – czy działa? W czym tkwi fenomen?

Osobista trenerka wszystkich polek czyli Ewa Chodakowska. W czym tkwi jej fenomen? Fenomen Ewa to ułożenie krótkich intensywnych treningów, które szybko mają przynieś upragnione efekty. Podczas ćwiczeń oprócz wysiłku jaki wykonujemy z naszym ciałem, pojawiają się ogromne pokłady hormonów szczęścia. Ewa zachęca do regularnych treningów, przynajmniej 3 razy w tygodniu, które sprawiają, że już po miesiącu widzimy pierwsze efekty. Trenując z Ewa masz wrażenie jak byś trenowała z nią osobiście, jak z przyjaciółką.

Gdzie znaleźć trening Ewy Chodakowskiej?

Ćwiczenia Ewy ukazały się na kilku płytach DVD. Nie musisz od razu kupować wszystkich płyt, wiele różnych ćwiczeń znajdziesz na kanale Ewy na YOUTUBE. Turbo Spalanie to jeden z najpopularniejszych zestawów treningowych Ewy Chodakowskiej. Nastawiony jest na jak najszybsze zgubienie zbędnych kilogramów, a pierwsze efekty daje już po miesiącu regularnych ćwiczeń.

Jakie daje efekty?

Aby trening był efektywny należy go powtórzyć minimum 2 razy w tygodniu, choć oczywiście najlepsze rezultaty przyniesie ćwiczenie co drugi dzień. Już po miesiącu można stracić około 3-5 cm z obwodu brzucha oraz zgubić około 3 kilogramów. Należy jednak pamiętać, że jeśli zależy nam na obniżeniu masy ciała, konieczne jest dołączenie do ćwiczeń odpowiedniej diety. Pierwszy trening będzie stanowił nie małe wyzwanie, dla osoby która z wygodnej kanapy przerzuciła się na spotkanie z Ewą. Bedzie ciężko, ale będzie warto. Tylko 4 tygodnie stoją przed Twoja nową wersja.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest