To już 10 lat! Zapraszamy na wyjątkowy jubileusz targów VIVA SENIORZY!

W dekadę Międzynarodowe Targi Poznańskie, wspólnie z partnerami Centrum Inicjatyw Senioralnych i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej zbudowały największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Co roku seniorzy z Poznania, Wielkopolski i województw ościennych mają możliwość uczestnictwa w targach i towarzyszącym im atrakcyjnym programie wydarzeń edukacyjnych, ogólnorozwojowych, sportowych i kulturalnych.

Jubileuszowa edycja targów VIVA SENIORZY! odbędzie się w dniach 25-26.10.2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. w pawilonie nr 3, przystosowanym do osób starszych i o ograniczonej sprawności ruchowej. Wydarzenie będzie podzielone na cztery bloki tematyczne: aktywność, blok w którym zaprezentowane będą zagadnienia związane z turystyką, klubami seniora, a także urodą i stylem, zdrowie, prezentacja produktów i usług dostosowanych do potrzeb seniora, wiedza – część poświęcona edukacji i rozwojowi, a także blok dedykowany otoczeniu, który podejmuje tematykę infrastruktury, bezpiecznego domu, a także spraw związanych z pomocą w życiu codziennym.

Viva Seniorzy 2018 30

Chcemy poruszyć wszystkie ważne dla seniorów kwestie, odpowiedzieć na ich pytania i pomóc znaleźć rozwiązanie problemów, ale też zainspirować do aktywnego i twórczego spędzania czasu oraz dostarczyć mnóstwo rozrywki i przestrzeni do wspólnych spotkań. Seniorzy to grupa niesamowicie otwarta na nowe doświadczenia, znamy się już trochę i wiemy czym ich zaciekawić i zaskoczyć. Na etapie przygotowań bierzemy pod uwagę wszystkie możliwości oraz ograniczenia, tworząc przestrzeń ciepłą i przyjazną. Chcemy, żeby seniorzy czuli się tu dobrze i chętnie do nas wracali – mówi Radosław Kulupa, dyrektor targów VIVA SENIORZY!.

Cieszymy się w tym roku z obecności firmy Herbapol Poznań, która świętuje w tym roku swój piękny jubileusz 150-lecia istnienia. Od kilku lat targi wspiera także Caritas Polska. W tym roku zorganizują podczas targów warsztaty i szkolenia min. z obsługi komputera, smartfona, a także lekcje języków obcych. Program przewiduje również zajęcia związane z aktywnością fizyczną i tańcem, strefę gier, warsztaty ogrodnicze i zielarskie, strefę kosmetyczną, warsztaty kulinarne. Dzięki współpracy z Teatrem Muzycznym, odpowiedzialnym za przygotowanie części artystycznej targów możemy zapowiedzieć występy znakomitych gości, których nazwiska zdradzimy niebawem. Będzie się dużo działo! – zdradzają organizatorzy.

Viva Seniorzy 2018 425

Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 100 wystawców i przyciągnęła niemal 4000 zwiedzających. Zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznej edycji targów VIVA SENIORZY!
Bilety dostępne są już w sprzedaży.

Więcej informacji www.vivaseniorzy.pl i na FB.

Kontakt dla zwiedzających:
Ewa Wysocka
tel. +48 691 029 067
e-mail: [email protected]

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest