Muzyka do ćwiczeń – 5 piosenek, które dodadzą Ci energii podczas treningu!

Odpowiednio dobrana do treningu muzyka potrafi dodać energii i zmotywować! Ważne jest, aby układając playlistę, zastanowić się nad tempem wykonywanych ćwiczeń i pod tym kontem dobierać kawałki. Reguła jest taka: im szybsze tempo, tym bardziej rytmiczne powinny być utwory!

Muzyka do ćwiczeń fitness

Trening fitness w domu wcale nie musi polegać na „odbębnieniu tych brzuszków i przysiadów” – z dobrze dobraną playlistą na pewno wyciśniemy siódme poty, ale dodatkowo poczujemy się pewniejsze siebie, a na koniec zamiast uczucia wypompowania, doświadczymy energetycznego nastroju! Poziom endorfin we krwi zdecydowanie podniesie się dzięki rytmicznym utworom z wyrazistym bitem. Dobrze sprawdzi się tu hip-hop i muzyka taneczna.

Muzyka do ćwiczeń na YouTube

Pod spodem znajdziecie naszą propozycję 5 piosenek, które dodadzą Wam energii i pozwolą utrzymać odpowiednie tempo ćwiczeń:

1. Kylie Minogue – Sexercize

Kylie Minogue będzie idealna na sam początek treningu! Jest to bardzo energiczna, ale też zmysłowa piosenka – rozgrzewka z nią pomoże Wam lepiej poczuć swoje ciało i doda kobiecej pewności siebie!

2. SAIL – AWOLNATION

Podkręcimy tempo z Awolnation – przy Sail możecie zacząć właściwą część treningu!

3. Ciara – Like A Boy

Jeśli w ostatnim czasie byłyście sfrustrowane, Ciara na pewno pomoże Wam sobie odpuścić. Po tej piosence poczujecie się silne i pewne siebie niczym Wonder Woman!

4. Missy Elliott – Shake Your Pom Pom

Utwór, który był w filmie Step-Up – gwarantuje dobry nastrój… i chęć do twerkowania!

5. Shakira – Rabiosa

Shakira na pewno zapewni Wam dobry nastrój – może w przerwie między brzuszkami zrobicie dwu-minutową sesję tanecznego cardio w rytm muzyki Latino?

Pamiętajcie, że trening oprócz modelowanie sylwetki, ma Wam przede wszystkim sprawiać przyjemność – w końcu robicie dla siebie coś dobrego! Mamy nadzieję, że te propozycje muzyczne podkręcą Was energetycznie i pomogą w udanym treningu. Powodzenia!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest