„Kick fit” Ewy Chodakowskiej – na czym polega i jakie daje efekty?

Marzeniem każdej z nas, jest bez wątpienia idealne ciało. Ładna sylwetka, nie tylko przykuwa wzrok mężczyzn, ale także powoduje, że czujemy się lepiej i bardziej się sobie podobamy. Co więcej, utrzymując zdrową dietę oraz aktywny, zdrowy tryb życia, tętnimy zdrowiem i dłużej jesteśmy młodzi. Nie bez powodu, Ewa Chodakowska ma tak szerokie grono fanów wśród swoich rodaczek. Cała Polska oszalała na punkcie jej ćwiczeń. Trening „Kick fit”, to trening, który pozwoli Ci nie tylko wymodelować ciało, ale także poprawić wytrzymałość. „Super ciało na lato” Chodakowskiej pozwala uzyskać zgrabne nogi, pupę, płaski brzuch i nie tylko.

Na czym polega „Kick fit” Ewy Chodakowskiej?

Cały trening trwa 45 minut i jest intensywnym treningiem, poprawiającym stabilizacje i mobilność. Program treningowy, został zbudowany tak, aby przez cały czas wykonywać ruch. Posiada 8 rund, po dwa ćwiczenia, powtarzane trzy razy. Trening, oparty jest na systemie interwałowym o zmiennej intensywności, co w efekcie, naprawdę przyczynia się do spalania tłuszczu. Jedno ćwiczenie trwa 30 sekund i przerywane zostaje marszem pomiędzy przerwami. Znajdziemy tam skłony, wykopy, przeskakiwania, pajacyki, przysiady z boksowaniem a nawet bieg. Dzięki ćwiczeniom wykonywanym na macie jak i poza nią, Chodakowska angażuje wszystkie najważniejsze partie ciała. Aby trening był naprawdę skuteczny, należy wykonywać go minimum 3 razy w tygodniu.

Efekty „Kick fit”

Trening Ewy Chodakowskiej ma za zadanie w szybki sposób zapewnić Ci upragnioną sylwetkę. Stworzony jest dla osób, które chcą pokazać swoje ciało na plaży oraz nie wstydzić się nadmiernego tłuszczu czy cellulitu. Jeśli podejmiesz wyzwanie Ewy Chodakowskiej, „Kick fit”, możesz być pewna, że przy regularnych treningach, wymodelujesz swoją sylwetkę. Dodatkowo, ujędrnisz swoje ciało, w szczególności uda i pupę, wysmuklisz mięśnie wewnętrznej strony nóg oraz zyskasz stabilny korpus. Chcesz mieć płaski brzuch? I na to, Ewka idzie z pomocą. Trening został opracowany tak, aby pobudzić i wzmocnić mięśnie gładkie oraz uzyskać seksowny zarys brzucha. Ważnym aspektem w całym treningu jest zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia. W szczególności, odpowiedni wypoczynek.

Co jeść przed i po treningu?

Posiłek jest bardzo ważnym aspektem każdego sportowca. Jeśli ćwiczysz regularnie, lecz nie widzisz istotnych efektów, przyjrzyj się temu, co jesz. Jedzenie bowiem, ma ogromny wpływ na twoje efekty oraz samopoczucie. Jesz za dużo tłuszczy? Może jesz nieregularnie i późnym wieczorem? Posiłek powinien być zjedzony przynajmniej około 2 do 3 godzin przed treningiem. Jest to bardzo ważne, aby ustabilizować pracę twojego ciała i wchłonięcie wszystkich składników odżywczych. Pamiętaj, aby twój posiłek był zbilansowany. Co to znaczy? Musisz dostarczać swojemu ciału odpowiednie dawki białka, węglowodanów ale i zdrowych tłuszczy. Co zatem jeść przed treningiem? Oto kilka pomysłów!

  • Pieczywo z kurczakiem, rybą, jajkiem z dodatkiem sałaty zielonej lub innych warzyw.
  • Naleśniki z serem białym.
  • Kurczak, frytki z batatów i warzywa gotowane na parze.
  • Ryż z kurczakiem.
  • Ryby pieczone.

Jeśli lubisz poranne treningi, bardzo istotne jest, aby zjeść śniadanie. Pamiętaj, nigdy nie ćwicz bez wcześniejszego posiłku. W tym celu, możesz zjeść jogurt, płatki owsiane lub chude tosty. Jest to bardzo ważne, aby mieć wystarczająco dużo siły podczas treningu.

Po treningu, dostarcz swojemu ciału odpowiednie wynagrodzenie pod postacią białka i węglowodanów. W tym celu możesz zjeść kurczaka z wrzawami, potrawę z ryżu lub kaszy, pełnoziarnisty makaron lub koktajl białkowy z dodatkiem owoców, takich jak banan. Pamiętaj! Zdrowe ciało jest w twoich rękach.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *