Kasia Dziurska – trenerka, która zdobywa coraz większą popularność

Trener personalny, instruktorka fitness i tańca – Kasia Dziurska to wszechstronna i niezwykle utalentowana kobieta. Nic dziwnego, że zdobywa coraz większą popularność w branży fitness oraz show-biznesie.

Katarzyna Dziurska i jej osiągnięcia

Kasia już jako dziecko była bardzo pracowita i rozwijała swoje talenty. Brała udział w krajowych i zagranicznych zawodach tanecznych – tańczyła hip-hop i dancehall – a także była członkiem grupy „Cheerleaders Prokom Gdynia”, z którą występowała podczas meczów NBA. Sport zawsze był jej bardzo bliski dlatego postanowiła ukończyć studia o specjalności trenera personalnego i instruktora fitness na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Obecnie, Kasia jest utytułowanym sportowcem. Może pochwalić się wieloma osiągnięciami w branży fitness, na które ciężko pracowała. Trenerka jest m.in.:

  • Wicemistrzynią Europy w Fitness Arnold Classic Europe,
  •  Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic,
  • Mistrzynią Europy Bikini Fitness,
  • Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Dziurska występuje jako ekspertka fitness w popularnych programach śniadaniowych – „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień dobry TVN”. Wzięła także udział w programie „Dancing With The Stars”, gdzie w parze z Tomaszem Barańskim wywalczyła drugie miejsce.

Kasia Dziurska trener personalny – jak wygląda trening?

Od kilku lat, Kasia jest jedną z najbardziej znanych i rozchwytywanych trenerek personalnych. Działa na Facebooku, gdzie jej fanpage obserwuje niemal 140 tysięcy osób oraz na Instagramie, gdzie obserwujących ma 2 razy więcej bo, aż 286 tysięcy. Trenerka radzi swoim podopiecznym, aby treningi były regularne. Uważa, że lepiej ćwiczyć codziennie po 30 minut, niż raz w tygodniu przez 2 lub 3 godziny. Na początku możecie wykonywać proste ćwiczenia z ciężarem własnego ciała (pompki, pajace, przysiady, unoszenia bioder), a gdy już poczujecie się pewnie – dodajcie ćwiczenia z obciążeniem. Mogą to być np. hantle czy sztanga, które pomogą wam wyrzeźbić i wysmuklić sylwetkę. Jeśli nie wiecie od czego zacząć, warto poprosić o pomoc wykwalifikowanego trenera personalnego, który odpowiednio was poprowadzi. Kasia ma w swojej ofercie treningi personalne oraz konsultacje online, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Natomiast na kanale YouTube „Odchudzanie Bez Kitów” zamieszcza treningi dla osób, które wolą ćwiczyć bez wychodzenia z domu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, ponieważ trenerka proponuje różne rodzaje ćwiczeń:

  • tabaty – krótkie, ale intensywne treningi interwałowe,
  • ABS – brzuch, uda, pośladki,
  • treningi na smukłe nogi i pośladki.

Motywacja to najważniejsze hasło treningu Katarzyny Dziurskiej!

Kasia Dziurska jest osobą, która bierze z życia pełnymi garściami. Jest w szczęśliwym związku z trenerem personalnym – Emilianem Gankowskim, często podróżuje, a także rozwija swoje zainteresowania. Jak sama przyznaje: „Najwięcej zyskuje człowiek, który niczego nie odkłada na później … liczy się tu i teraz, jutro może być za późno!”. Takim podejściem do życia Kasia zaraża innych na tyle, że „schodzą oni z kanapy” i zaczynają wyznaczać sobie cele, w których osiągnięcie nigdy nie wierzyli. Kasia opisuje samą siebie tymi słowami: „Silniejsza każdego dnia, kobieca w każdym calu, świadoma swoich celów, to właśnie ja!” I pragnie, aby tymi słowami mogła opisać siebie każda kobieta. Tego życzymy wszystkim naszym czytelniczkom!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest