GWIAZDORSKA OBSADA NA TARGACH GO ACTIVE SHOW

Go Active Show 2019 to Największe Targi Sportowe w Polsce! Tego jeszcze w Polsce nie było! W dniach 24 – 26.05.2019 r. na 7 scenach rozegra się prawdziwe sportowe show. Na odwiedzających czekać będzie 50 gwiazd sportu, 100 master trenerów z całego świata, 50 treningów, 25 sportowych atrakcji i 20 twórców popularnych form fitness. Go Active Show odkrywa karty. Już wiadomo, że wśród gwiazd pojawią się Ewa Chodakowska, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Qczaj, Fit Loversi oraz Siostry ADiHD. Każdy z nich podczas targów poprowadzi autorski trening, w którym uczestniczyć będzie mógł każdy z odwiedzających. Go Active Show nie zapomniało także o profesjonalistach, dlatego do współpracy zaprosiło międzynarodowe szkoły oraz twórców popularnych form fitness. Podczas trzech dni będzie można uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach przygotowanych przez ZUMBA ®, STRONG by ZUMBA ®, SALSATION ®, bodyART ®, ART OF LIVING ® czy SAF AQUA ®. Wśród master trenerów pojawią się m. in. : Ilker Dural, Izabela Kin-Janda, Steve Boedt, Alejandro Angulo, Robert Steinbacher, Alexa Le, Marta Tymoszewicz – Bednarz, Swami Jaataveda, Francisco Estevão, Silvia Senati czy Gabriele Tufano.

Wydarzenia, treningi i szkolenia zostały podzielone na dwie części – Go Active Show JOY – czyli aktywności dedykowane dla wszystkich fanów fitnessu oraz Go Active Show PRO – dedykowane profesjonalistom z branży.

GO ACTIVE SHOW JOY

To treningi, warsztaty, w których udział wziąć może każdy! Wśród atrakcji znajdą się:

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DANCE & FITNESS

To unikalna formuła z gwiazdami branży z całego świata, które zaprezentują najpopularniejsze formy fitness na 5 scenach przygotowanych przez organizatora targów. To będą 3 dni tętniące energią, wypełnione wspólnymi ćwiczeniami, treningami oraz szkoleniami.

FITNESS EXTRAVAGANZA

To już II edycja Międzynarodowych Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness, w których do sportowej rywalizacji staną instruktorzy fitness z całej Polski. Walczący ze sobą instruktorzy zaprezentują autorskie lekcje fitness. Do zajęć – w charakterze uczestników – będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show.

ZUMBA MASTERCLASS

Każdy odwiedzający będzie miał niepowtarzalną szansę uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez najlepszych instruktorów Zumby. To doskonała okazja do poznania nowych technik choreograficznych, ale także świetnej zabawy.

SALSATION MASTERCLASS

Podczas warsztatów Salsation będzie można nie tylko wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez mistrzów w swoim fachu, ale także poprawić ogólną siłę i elastyczność, zwiększyć zakres ruchów ciała i przenieść swoje umiejętności taneczne na wyższy poziom.

OGÓLNOPOLSKIE FORUM AQUA FITNESS

To jedyne takie wydarzenie w Polsce! W ten weekend część hali wystawienniczej zamieni się w jeden wielki basen, będący niezwykłą areną do wymiany doświadczen. Podczas Forum zostaną zaprezentowane specjalne masterclassy, zostaną przeprowadzone testy sprzętów, a na scenie wystąpią najlepci instruktorzy z całej Polski.

SO1952018 GoActiveShow 015
fot. Sylwia Olszewska/East News 19.5.2018 Nadarzyn. Go Active Show Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. Najwieksze Targi Sportowe w Polsce.

GARAGE GAMES 2019

To najlepsze zawody CrossFitu w Polsce, podczas których będzie można poznać najsprawniejszych i najbardziej wytrzymałych zawodników CrossFit w Polsce. Właśnie wtedy na terenie Ptak Warsaw Expo odbędą się zawody Garage Games 2019. To jedna z największych i najstarsza w naszym kraju impreza typu Throwdown. Organizatorzy przygotują w tym roku wyjątkowo trudne i bardzo wymagające fizycznie konkurencje.

FESTIWAL BODY & MIND

To doskonała okazja dla każdego, kto pragnie rozpieścić swoje ciało i umysł! Go Active Show wraz z BodyArt oraz Art of Living stworzyło wydarzenie dla wszystkich miłośników treningu ciała i ducha – FESTIWAL BODY & MIND. Na specjalnie przygotowanych treningach uczestnicy będą mogli popracować nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni czy technikami relaksacji. W programie zajęcia z najlepszymi instruktorami, którzy zabiorą Was w prawdziwą mentalną podróż do świata Jogi, Mental Body. Pilatesu, Body Art i innych.

POLISH SPINNING ® EVENT

W dniach 25 – 26.05 Spinning Polska po raz drugi zorganizuje Polish Spinning Event podczas Go Active Show! Na odwiedzających czekają 2 dni czterogodzinnego maratonu, 150 rowerów spinningowych, 4 fantastycznych masterów i 1000 pozytywnych emocji!

STREETWORKOUT

Podczas Go Active Show będzie miał miejsce finał WORKOUT COMPETITION LEAGUE czyli jedynej w Polsce ligii streetworkoutu. Najlepsi zawodnicy będą walczyć o tytuł mistrza swojej kategorii wagowej oraz pas mistrzowski.

KIDS ZONE

Będzie to nie lada gratka dla najmłodszych fanów aktywności fizycznej. Strefa KIDS ZONE to najlepsze miejsce, w którym sport spotyka się radością i zabawą, gdzie nie ma czasu na nudę!

STREFA FANA

Podczas Go Active Show nie zabraknie okazji do bezpośredniego spotkania z gwiazdami sportu. W trakcie naszych targów w specjalnie zorganizowanej Strefie Fana spotkacie mnóstwo sławnych sportowców i influencerów, którzy przyjadą specjalnie po to, aby być bliżej Was.

GO ACTIVE SHOW PRO

To wszystkie aktywności, szkolenia, prelekcje dedykowane profesjonalistom. W skład atrakcji PRO wchodzą:

SEMINARIUM FIZJO/REHAB

Tematyka seminarium dotyczyć będzie “Kryteriów powrotu do aktywności fizycznej po obrażeniach ruchu”. Uczestnicy seminarium będą mieli możliwość poznania sposobów leczenia wszelkich urazów związanych z uprawianiem sportu przez zawodowców i amatorów. Partnerem Seminarium jest Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej.

MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA AQUA FITNESS

Nowością podczas nadchodzących targów Go Active Show będzie AQUAMANIA by SAF AQUA® – International Aqua Fitness Convention czyli jedyna w Polsce Międzynarodowa Konwencja Aqua Fitness – wydarzenie skierowane do profesjonalistów i miłośników tej branży. Oprócz prezenterów z kraju, w konwencji udział wezmą także zagraniczni Master Trenerzy z Włoch oraz Portugalii.

akpa20180519 go active sob pp 11350
SK:, , fot. Podlewski/AKPA

21. KONFERENCJA BASENY POLSKIE

Konferencja „Baseny Polskie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli firm branży basenowej, zarządców pływalni, ośrodków rekreacji wodnej, hoteli i spa, przedstawicieli administracji samorządowej odpowiedzialnych za inwestycje sportowe, organizatorów sportu i rekreacji. Celem konferencji jest przedstawienie nowych technologii, produktów i usług niezbędnych do skutecznego projektowania, budowania oraz zarządzania nowoczesnymi pływalniami.

AKADEMIA infraSPORT

Konferencja organizowana przez IAKS Polska skupiająca ekspertów z branży, którzy poruszą tematy szczególnie istotne z punktu widzenia danego regionu w odniesieniu do ogólnoświatowych trendów i naszych krajowych możliwości. Spotkania skupią się na wymianie doświadczeń i warsztatach związanych z projektowaniem, budową, wyposażeniem, zarządzeniem i utrzymaniem obiektów sportowo-rekreacyjnych i turystycznych.

ZUMBA ® BASIC 1 TRAINING

To szkolenie jest pierwszym krokiem do zostania instruktorem ZUMBA®. Odwiedzający będą mieli szansę nauczyć się podstaw i zasad prowadzenia zajęć ZUMBA®.

STRONG BY ZUMBA ®

Strong by Zumba to rewolucyjny trening o wysokiej intensywności. Uczestnicy szkolenia poznają podstawy i zasady choreografii treningu, a także będą mieli szanse wziąć udział w zajęciach z najlepszymi instruktorami.

PROFESSIONAL ZONE BY MARTA TYMOSZEWICZ

To wydarzenie skierowane do trenerów personalnych, instruktorów, miłośników sportu, ludzi kochających rozwój człowieka pod kątem holistycznym, funkcjonalnym i prozdrowotnym. Gośćmi tej dwudniowej konwencji są najbardziej znani i szanowani specjaliści w dziedzinie pilates, bodyART, treningu funkcjonalnego, a także pracy z powięzią mobilności i gibkości ciała.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest