FIT Weekend 2018 – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

FIT Weekend w Targach Kielce budzi wielkie sportowe emocje i jest uważany za najważniejsze wydarzenie w branży kulturystyki i fitness w Polsce! Impreza łączy w sobie prestiżowe zawody oraz ekspozycję targową z zakresu sportu, zdrowia i urody. FIT Weekend potrwa od 21 do 22 kwietnia.

FIT Weekend to mnóstwo sportowych atrakcji: rozpoczynając od zjawiskowego Pole Dance Show, przez trzymające w napięciu Mistrzostwa Polski Muay Thai, aż po widowiskowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce. Uzupełnieniem wydarzenia jest strefa targowa.

W Kielcach kulturystyka to już klasyka

Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce to najbardziej prestiżowy challenge w naszym kraju. Od trzech lat, najlepsi kulturyści licznie ściągają do Kielc na FIT Weekend i zawzięcie walczą o tytuł najlepszego. Poprzednia edycja mistrzostw była rekordowa pod względem liczby zarejestrowanych zawodników – było ich aż 403! Od dawna mięśnie nie są tylko domeną mężczyzn, podczas FIT Weekendu 2018 nie zabraknie reprezentantek płci pięknej, które zawalczą o tytuł Mistrzyni Fitness w ramach Mistrzostw Polski Fitness.

od lewej Katarzyna Kiczor Paulina Świder Katarzyna Kulińska Przemek Kiczor fot. Szafulskafotorgarfuje

3w1 – sport, kobiecość, pasja

A skoro o kobietach mowa… Od października 2017 pole dance został oficjalną dyscypliną sportową. By obalić nieprawdziwe mity i na własne oczy przekonać się, że pole dance to przede wszystkim dyscyplina sportowa (efektowna i trudna), warto zaplanować kwietniowy weekend w Targach Kielce i zobaczyć na żywo Międzynarodowe Zawody Pole Dance, organizowane przez szkołę tańca na rurze MY WAY.

Boks tajski i ALMMA podczas FIT Weekendu

Po rocznej przerwie do programu FIT Weekendu wracają Mistrzostwa Polski Muay Thai IFMA – tajski boks. Gospodarzami wydarzenia są Targi Kielce i Sekcja Sportów Walki Klincz. Mistrzostwa zaplanowane są od 21 do 22 kwietnia. Kto nie widział boksu tajskiego nie może ominąć tego wydarzenia. Muay Thai to widowisko dla mocnych zawodników i widzów o stalowych nerwach.

Amatorska Liga MMA, czyli mieszane sztuki walki (z ang. mixed marital arts), po raz pierwszy zostanie rozegrana w Targach Kielce. Amatorska Liga MMA (ALMMA) to najstarsza, cyklicznie odbywająca się impreza mieszanych sztuk walki w Polsce i największa pod względem ilości startujących zawodników. Ci, zjeżdżają się z całej Europy, by zawalczyć w Amatorskiej Lidze MMA, która zostanie rozegrana 21 kwietnia, podczas drugiego dnia FIT Weekendu.

Kierunek Targi Kielce

FIT Weekend oprócz profesjonalnie zorganizowanego wydarzenia z bogatą ofertą programową jest doskonałą okazją dla producentów z sektora sportowego do przedstawienia premier produktowych, a dla zwiedzających do zrobienia zakupów.
FIT Weekend – wielkie wydarzenie, niezapomniane emocje i świetna zabawa! Musisz być z nami od 21 do 22 kwietnia w Targach Kielce.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest