Festiwal Joga Party – III edycja w Krakowie

Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich na Festiwal Joga Party celebrując Międzynarodowy Dzień Jogi! Impreza odbędzie się w sobotę 29 czerwca w Krakowie w Fortach Kleparz.

Na całym świecie jogę praktykuje 200 mln ludzi. To potężne antidotum na stres współczesnego życia. Praktyczna filozofia, mająca na celu zjednoczenie ciała, umysłu i ducha dla osiągnięcia harmonii, wpływa również korzystnie na uspokojenie umysłu, zwiększa koncentrację i zdolność radzenia sobie z napięciami. Przyjdź i zobacz sam jak to działa!

plakat

Jeśli zaczniesz praktykować jogę, z pewnością będziesz mile zaskoczony. Bez względu na wiek czy poziom sprawności, joga jest jednym z najlepszych sposobów, aby pozostać pięknym, młodym i zdrowym. Wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć ćwiczenia, to twoje ciało, otwarty umysł i odrobina dobrych chęci.

UWAGA! Nasze Joga Party to nie tylko warsztaty jogi. To impreza, której celem jest pokazanie jak można żyć w zdrowiu i harmonii. Nie zabraknie więc kursów zdrowego gotowania, praktyk medytacji i relaksacji, warsztatów pracy z umysłem i prelekcji, dzięki którym można lepiej zrozumieć samego siebie. Będą też medytacyjne koncerty i konkursy z nagrodami, oraz Vege Food Trucki i inni wystawcy. Do zobaczenia 29 czerwca w Krakowie!

Kraków bije rekord Polski we wspólnym ćwiczeniu jogi!

22. czerwca w Krakowie podejmiemy próbę bicia Rekordu Polski w Największej Sesji Jogi! Impreza jest związana z obchodami Światowego Dnia Jogi i krakowskim Festiwalem Joga Party. Dzień Jogi to święto, nie tylko jej miłośników, ale także święto każdego, komu zależy na własnym zdrowiu w pełnym tego słowa znaczeniu. Joga działa na nas kompleksowo, przynosząc korzyści dla ciała, umysłu i ducha.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w sobotę 22.04 o 10 30 na Rynek Podgórski. Czekają tam na Was instruktorzy jogi, wegańskie smakołyki, konkursy i koncerty. Nie ważne czy od dawna ćwiczysz jogę czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na macie, przyjdź i dołącz do nas. Pobijmy ten rekord wspólnie.

60087812 2066886663616357 4826824598186098688 n

Zabierz ze sobą matę do jogi, rodzinę i przyjaciół, a dla osoby która przyprowadzi ze sobą największą liczbę przyjaciół mamy nagrodę i atrakcyjne upominki dla każdego z jej grupy. Gwarantowana miła atmosfera i dobra zabawa.

Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Ambasady Indii, współpracy partnerskiej z IPCC i Festiwalem Wianki.

Tydzień po Rekordzie Polski zapraszamy na kontynuację przygody z jogą na Festiwalu Joga Party, który odbędzie w Fortach Kleparz 29 czerwca.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest