Ewa Chodakowska i trening Beauty Shot – na czym polega?

Ostatnimi czasy ogromną popularność zyskały treningi dostępne on-line w różnych serwisach internetowych. Dają one możliwość realizowania codziennego planu treningowego i możliwość prawidłowego wykonywania ćwiczeń, pod warunkiem uważnego obserwowania trenera. Co ważne, do ciągle rosnącej popularności tego rodzaju treningów przyczyniła się ich cena, bowiem koszt przykładowo miesięcznej subskrybcji to około 30 złotych. W żadnym klubie sportowym nie zapłacimy tak niewiele za możliwość nielimitowanego korzystania z treningów. Jeden z najbardziej popularnych serwisów tego typu w Polsce założyła znana i ceniona trenerka fitness oraz wellness – Ewa Chodakowska. W swojej obecnej sytuacji zajęła się produkcją filmów instruktażowych na wielką skalę. Kim jest i czym zajmuje się zawodowo? Na czym polegają jej treningi? Co to jest trening Beauty Shot? Sprawdźmy.

Kim jest Ewa Chodakowska i czym się zajmuje?

Ewa Chodakowska jest bardzo znaną, polską trenerką fitness. Od 5 lat nieustannie zyskuje na popularności, między innymi za sprawą prowadzenia internetowych treningów fitness. Prowadzi treningi, które następnie nagrywa oraz dystrybuuje. Metody Ewy Chodakowskiej są bardzo przystępne i co najważniejsze, jasne i klarowne dla każdej grupy społecznej. Co więcej, Ewa Chodakowska jest doskonałą motywatorką i couch’em.

Co to jest trening Beauty Shot i na czym polega?

Trening Beauty Shot to niezwykle krótka forma ćwiczeń, która zajmuje tylko i wyłącznie 24 minuty w ciągu dnia. Jak sama nazwa wskazuje, Beauty Shot, czyli po przetłumaczeniu z języka angielskiego na język polski – strzał, bądź też uderzenie piękna lub urody. Łatwo zatem się domyśli
, że w tym rodzaju treningu wszystko polega na krótkim, ale za to niezwykle intensywnym wysiłku fizycznym. Na czym dokładnie polega ten rodzaj treningu i dlaczego zajmuje tak niewiele czasu? Beauty shot, to trening, który zajmuje niesamowicie mało czasu w ciągu dnia, bo tylko 24 minuty. Efekty, jakie możemy uzyskać dzięki temu rodzajowi ćwiczeń są bardzo zaskakujące. Przede wszystkim, uruchomimy dolne partie ciała, czyli głównie mięśnie nóg i pośladki. Trening na tych partiach ciała pozwoli uelastycznić, wymodelować i ujędrnić obecne mięśnie w tamtych miejscach. Dodatkowo, co powinno być szczególnie ważne dla kobiet, szybki i intensywny wysiłek pozwala uwolnić znaczną dawkę endorfin w organizmie, a co za tym idzie – podnieść poziom libido. Taka szybka zmiana hormonalna w organizmie kobiety znacząco wpływa na pewność siebie oraz relacje z innymi osobami. Warto pamiętać, by stosować trening Beauty Shot regularnie, może bardzo miło i pozytywnie zaskoczyć.

Jaki wybrać trening Ewy Chodakowskiej?

Ewa Chodakowska w swojej ofercie posiada bogatą ofertę treningów fitness w swojej ofercie. Jej treningi i ćwiczenia oscylują w głównej mierze wokół takich tematów i problemów jak redukcja tkanki tłuszczowej oraz rozbudowa mięśni w całym ciele. Co ciekawe, oferta jest bardzo urozmaicona pod kątem poziomów trudności i zaawansowania użytkownika. Wpływa to na łatwość rozpoczęcia treningów z Ewą Chodakowską zarówno od całkowitego zera, jak i od bardzo zaawansowanego poziomu. Chcąc dobrać odpowiedni trening dla siebie powinniśmy przede wszystkim określić własny cel treningowy.

Treningi, które są udostępniane w internecie przez Ewę Chodakowską są niezwykle często obserwowane i wykonywane głównie przez kobiety. Do nich też znana trenerka i instruktorka fitness adresuje swoje filmy, wypowiedzi oraz porady dotyczące zdrowego i aktywnego życia. Oferowane przez Ewę Chodakowską treningi są dostępne zarówno na jej stronie internetowej oraz platformie streaming’owej, jak i w formie filmów zapisanych na płycie DVD. Wiele z oferowanych przez Chodakowską treningów jest nastawione głównie na redukcję i pozbycie się się tkanki tłuszczowej oraz na wzmocnienie mięśni całego ciała. Trening Beauty Shot, który przygotowała i opracowała Ewa Chodakowska pozwala kobietom w szybki i komfortowy sposób poczuć się lepiej przed wyjściem i na samym spotkaniu. Warto przyjrzeć się bliżej tej formie treningu i zacząć stosować regularnie przed każdym wyjściem.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest