Ćwiczenia na płaską pupę

Trendy się zmieniają, kilka lat temu kobiecym atrybutem był piękny, jędrny biust. Niespodzianka czas dekoltu minął. Nastały czasy na piękna, okrągłą pupę, tak dobrze czytasz PUPA jest teraz w modzie.

Jesteś właścicielką płaskiej pupy a marzysz o krągłych, umięśnionych pośladkach ? Jak osiągnąć lepszy kształt pupy? Jest to do zrobienia, wystarczy trochę czasu i systematyczność

Do dzieła!

Innej drogi jak trening nie ma – musisz zacząć ćwiczyć. Systematyczne wykonywane ćwiczenia na pośladki pięknie je unoszą, modelują, zaokrąglają. Poniższe ćwiczenia wykonuj w 3 seriach po 15 powtórzeń na stronę

1. Unoszenie nóg

Uklęknij i oprzyj dłonie na podłodze, pod barkami. Napnij pośladki i unieś ugiętą lewą nogę tak, aby stopą celować w sufit. Wytrzymaj chwilę i opuść nogę (ale nie opieraj kolana na podłodze). Staraj się nie kołysać biodrami.

2.Wykroki

Stań w delikatnym rozkroku i oprzyj dłonie na talii. Zrób jeden wielki krok w przód. Obniżaj ciało powoli, dopóki przednie kolano nie zostanie zgięte pod kątem prostym, a następnie wróć do pozycji stojącej. Zrób wypad drugą nogą. Kolano znajdujące się z przodu powinno znajdować się nad stopą, a tułów powinien być cały czas wyprostowany.

3. Wypady w bok

Rozstaw szeroko nogi, a następnie zegnij prawe kolano jednocześnie prostując lewą nogę. Staraj się trzymać kolano prostopadle do podłogi. Ciężar ciała powinien być na prawej nodze. Pochyl się lekko do przodu, a barki trzymaj, barki nad prawym kolanem. Powtórz ćwiczenie na lewą nogę.

4. Przysiad sumo

Stań szeroko i ustaw stopy na zewnątrz. Wykonaj przysiad, pamiętaj, by „rozpychać” kolana na zewnątrz i nie pochylać się zbytnio do przodu. Przy wykonywaniu ćwiczenia napinaj mocno brzuch i pośladki. Pamiętajcie, żeby trzymać plecy prosto.

Nie zapominaj o treningu aerobowym – spacery, wspinaczka, jazda na rowerze, pływanie – one także pomagają modelować pośladki. Tym zaś, co spłaszcza nasze tyłeczki, jest jedno – siedzenie! Jeśli będziesz wykonywać ćwiczenia regularnie, po kilku tygodniach zapomnisz co to płaska pupa! Obiecuję!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest