Atlas ćwiczeń – czyli nowy dział i osoba w zespole!

Pani Katarzyna Wiklańska oficjalnie dołączyła do grupy specjalistów portalu PoradyFit.pl. Odpowiedzialna będzie za Atlas ćwiczeń czyli dział „Jak poprawienie wykonywać ćwiczenia oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas treningu”.

IMG 20170927 142935
Pani Kasia sama o sobie mówi dość skromnie, lecz z wielką pasją:
„Jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness, salsation ® oraz tańca sportowego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, od kliku lat intensywnie związana ze światem sportu i fitness. Prowadzę zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Obecnie sport, fitness to całe moje życie. Jeżeli nie prowadzę zajęć, sama jestem na siłowni, jeśli nie ma mnie na siłowni to zapewne tańczę, a jeśli nie ma mnie w weekend w mieście to na pewno jestem na jakimś ciekawym szkoleniu. Staram się cały czas rozwijać, zarówno w kwestii fizycznej, jak i merytorycznej.”

Początek kariery – czyli pierwsze kroki

Pani Kasia jak typowa nastolatka nie przepadała za zajęciami w-fu w szkole. Swoje pierwsze doświadczenie ze sportem rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Po około pół roku przeniosła się do wyczynowego klubu sportowego, który wywrócił jej życie do góry nogami. „ Treningi w każdej wolnej chwili, walka o to, aby chociaż o milimetr przyblizyć się do ideału, pozdzierane stopy, obolałe mięśnie – to była moja codzienność” – wyznaje Pani Kasia. Nic jednak nie powstrzymało jej w spełnieniu swoich marzeń.

Oprócz tańca oraz zajęć w klubie sportowym Pani Katarzyna zaczęła uczęszczać na siłownię, gdzie poznała tajniki sportów siłowych. Każdą wolną chwilę – nawet będąc na uczelni – wykorzystywała na zajęcia fizyczne. „Mój sportowy apetyt rósł w miarę jedzenia – co chwilę pojawiały się nowe pomysły czego to bym chciała się nauczyć: stanie na rękach, salto w przód, wymyk, wejście siłowe – czułam się jak dziecko w sklepie z cukierkami – wiecznie ciekawa, szukająca nowych wrażeń” – stwierdziła Pani Kasia.

Sport – pasja przede wszystkim!

Łącząc zamiłowanie do sportu powstał nietypowy sportowy mix: taniec towarzyski, pole dance, kalistenika. To dziedziny, które sprawiają jej ogromną satysfakcję. Swoją pasją stara się zarażać swoich podopiecznych oraz znajomych. Jak przyznaje Pani Kasia: „Chcę aby jak najwięcej osób uprawiających aktywność fizyczną, nie tylko dbało o ładny wygląd, ale przede wszystkim aby cieszyli się świetną sprawnością oraz umiejętnościami ruchowymi przed długie, długie lata.”

Pani Kasia stawia na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, pozytywną, motywującą energię oraz przekraczanie własnych barier. I to właśnie PoradyFit.pl oraz Pani Katarzyna stawiamy sobie za cel pokazanie Państwu jak poprawienie wykonać ćwiczenia oraz na czym skupić swoją uwagę!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest