Zdrowy przepis na życie w biegu

Covid zwalnia, a my przyspieszamy. Jak po powrocie do normalności uniknąć dietetycznych faili? Odpowiedzią na to pytanie są produkty przyszłości od SUPERSONIC Food.

Pędzisz ze spotkania na spotkanie? A może życie rodzinne nie pozwala ci zwolnić? Możesz sięgnąć po SUPERSONIC Food Powder, czyli naturalny i w pełni roślinny zamiennik tradycyjnego posiłku, który zebrał wiele pozytywnych opinii od dietetyków. Czy zastanawiałeś się kiedyś czym jest idealnie zbilansowany, pełnowartościowy posiłek? To taki, który zawiera właściwy bilans białka, węglowodanów, zdrowych tłuszczy oraz niezbędne mikro i makro elementy. Niełatwo go przyrządzić w domu, potrzebna jest wiedza i czas.

SUPERSONIC Food Powder rozwiązuje ten problem. Jego innowacyjna, naturalna formuła określana jako posiłek przyszłości oznacza idealny bilans makroskładników, aż 39 g białka pochodzenia roślinnego z 4 źródeł (ryż, dynia, konopia oraz groch), węglowodany złożone, 26 składników mineralnych i witamin, superfoods oraz kwasy omega 3-6-9 w postaci bioestrów (ta formuła zapewnia najwyższą przyswajalność). Taki posiłek przygotujesz w nie więcej niż 30 sekund w shakerze dodając mleko lub wodę. Możesz nim zastąpić śniadanie, obiad czy kolacje, a jeśli przygotujesz połowę porcji to również drugie śniadanie czy podwieczorek. SUPERSONIC Food pozwoli Ci zrealizować każdy cel, bez względu na to czy chcesz schudnąć, przybrać na masie mięśniowej, czy po prostu dobrze się czuć o zadbać o odporność.

Znany dietetyk i ekspert żywienia Jakub Mauricz mówi: „SUPERSONIC to najwyższy poziom całkowicie naturalnego, szybkiego do przygotowania posiłku. Genialnie wysoka zawartość białka z grochu, ryżu, dynii i konopii. Duża zawartość błonnika pokarmowego w tym beta- glukanów. Płynne bioestry kwasów Omega 3-6-9 z lnu i konopii. Tego nie ma w żadnym
tego typu produktów na świecie. A do tego smakuje doskonale.” Posiłki przyszłości są w pełni roślinne i tworzone z myślą o środowisku, w duchu ruchu less- waste, producent korzysta z certyfikowanych półproduktów najwyższej jakości, a cała produkcja odbywa się w Europie, to pozwala na maksymalne zmniejszenie emisji CO2. Odpowiednie odżywienie organizmu to jedynie część zdrowej i zbilansowanej diety. Kolejną składową sukcesu jest odpowiednie nawodnienie. Ciało człowieka składa się aż w 65% z wody. Od ilości przyjmowania płynów zależy nasze samopoczucie na co dzień. Woda nie jest najbardziej apetycznym napojem na świecie. Producent posiłków przyszłości wyszedł naprzeciw potrzebom swoich klientów i stworzył dwa innowacyjne i co ważne naturalne izotoniki.

Pierwszym produktem jest SUPERSONIC Beauty Isotonic, który oprócz optymalnego nawodnienia i orzeźwiającego smaku pomaga w utrzymaniu promiennego i zdrowego wyglądu. Bazą produktów jest znana ze swoich prozdrowotnych właściwości woda kokosowa. Urodowe benefity zawdzięcza wysokiej zawartości kwasu hialuronowego, biotyny, naturalnemu ekstraktowi z róży, który jest bogatym źródłem witaminy C oraz naturalnemu ekstraktowi z bambusa, który z kolei jest kopalnią krzemu. Zdaniem dr. Katarzyny Dereń, psychodietetyk, „Beauty Isotonic będzie również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które żyją w biegu, a pomiędzy obowiązkami w pracy i w domu, często zapominają o sobie. Codzienna dawka tego napoju pozwoli Ci zadbać o Twoje ciało od środka.”

Drugi isotonic to SUPERSONIC Performance , który jako funkcjonalny zamiennik wody, dzięki wysokiej zawartości naturalnych adaptogenów tj. różeniec górski, cytryniec chiński, korzeń maca oraz yarrowia lipolityca wspomaga wydajność w ciągu dnia, koncentrację oraz walkę ze stresem. W składzie znalazła się również Guarana jest źródłem energii, która utrzymuje się na wysokim poziomie przez cały dzień. To dobry wybór dla osób, które oczekują naturalnego wzmocnienia na poziomie psychofizycznym zarówno w biurze jak i na treningu.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest