Martyna Wojciechowska i jej sposób na piękna figurę

Martyna Wojciechowska, to osoba, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziennikarka i podróżniczka od lat prowadzi aktywny tryb życia oraz angażuje się w mnóstwo przedsięwzięć, w tym działalność charytatywną. Oprócz wytrwałości, inteligencji oraz wspaniałej osobowości, Martyna cieszy się również świetnym wyglądem. Co sprawia, że sylwetka dziennikarki prezentuje się tak zjawiskowo? Czy Martyna ma jakieś tajne sposoby na to, by zachować dobrą figurę? Przekonajcie się.

Martyna Wojciechowska – prawdziwa kobieta sukcesu

Martyna Wojciechowska to znana dziennikarka i podróżniczka. Bez wątpienia można nazwać Martynę prawdziwą kobietą sukcesu. Dlaczego? Oto niektóre z jej osiągnięć:

  • Jako pierwsza Polka ukończyła Rajd Dakar
  • Ma na swoim koncie sukcesy dziennikarskie, w tym stanowisko redaktorki National Geographic Traveler
  • Zaplanowała i ukończyła projekt Korona Ziemi. Projekt polegał na wspinaczce na najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Jeden z nich zdobyła będąc w trzecim miesiącu ciąży!
  • Zajmuje się działalnością charytatywną, między innymi jako ambasadorka WWF Polska oraz członkini Polskiej Akcji Humanitarnej
    – Jest prowadzącą programu „Kobieta na krańcu świata”
  • Jest autorką kilkunastu książek
  • Stale się rozwija i angażuje w coraz to nowe przedsięwzięcia
    Ponadto, będąc w wieku 46 lat, Martyna Wojciechowska cały czas świetnie wygląda. Co sprawia, że figura Martyny tak świetnie się prezentuje?

Dieta wegetariańska

Martyna, jak sama wspomniała w jednym z wywiadów, jest wegetarianką przez większość życia. Dieta wegetariańska sprzyja zachowaniu zgrabnej sylwetki, ponieważ ludzie rezygnujący z mięsa otwierają się na większą ilość produktów roślinnych oraz różnorodność posiłków. Wegetarianie zazwyczaj są również świadomi tego, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Dzięki temu pilnują, żeby ich jadłospis był zbilansowany, a co za tym idzie, dostarczają organizmowi odpowiednią ilość kalorii oraz składników odżywczych. Ponadto, spożywanie warzyw i owoców w dużych ilościach wspomaga proces trawienia, między innymi przez to, że rośliny są źródłem błonnika.

Aktywność fizyczna

Martyna od lat jest kobietą bardzo aktywną. Odbyła całe mnóstwo podróży w przeróżne zakątki Ziemi, często w ekstremalnych warunkach. Wspinała się również na najwyższe góry świata. Takie wyprawy wymagają odpowiedniego przygotowania fizycznego, czyli ciągłych treningów. Martyna uprawia wiele sportów, w tym sportów ekstremalnych. Należą do nich między innymi jazda na motocyklu czy nawet skoki ze spadochronu. Jeśli chodzi o bardziej bezpieczną aktywność, Martyna wybiera bieganie. Bieganie jest zaliczane do treningów kardio, czyli takich, które w głównej mierze są odpowiedzialne za spalanie kalorii. Właśnie dlatego, osoby dążące do redukcji wagi oraz utrzymania dobrej sylwetki, powinny wprowadzić bieganie do swojego życia.

Martyna Wojciechowska ofiarą oszustów

W 2018 roku, Martyna została ofiarą oszustwa. Na rynku pojawił się produkt Choco Lite – suplement diety, który miał działać na redukcję wagi. Producenci Choco Lite bezprawnie wykorzystali wizerunek Martyny Wojciechowskiej do reklamowania swojego produktu. Na skutek ich działań, w sieci pojawiły się reklamy ze zdjęciami Martyny oraz cytatami jej rzekomych wypowiedzi. Co ciekawe, nieświadoma niczego dziennikarka, dowiedziała się o zaistniałej sytuacji od swoich fanów. Natychmiast wówczas zdementowała pogłoski mówiące o tym, że świadomie reklamuje suplement. Jej post na portalu Instagram, mający na celu sprostowanie sytuacji, zawierał między innymi te dwa zdania: „Nie ma, nie było i nigdy nie będzie cudownego środka na odchudzanie. […] Jedyną skuteczną metodą na odchudzanie jest zbilansowana dieta i ruch.”

Podsumowując, Martyna Wojciechowska prowadzi aktywny tryb życia i stosuje odpowiednią dietę. Właśnie te dwa czynniki stanowią jej sposób na zachowanie pięknej figury. Dodatkowo, dziennikarka śmiało mówi o tym, że inne sposoby na osiągnięcie tego celu po prostu nie istnieją. I ma w tym zupełną rację. Dlatego, jeśli chcecie osiągnąć upragnioną sylwetkę, bierzcie przykład z Martyny – odpowiednio się odżywiajcie i uprawiajcie sport. To pozwoli Wam cieszyć się dobrym wyglądem a także zdrowiem.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest