Maciej Zakościelny – dieta oraz ćwiczenia

Maciej Zakościelny stara się być w nienagannej formie, ćwicząc regularnie. Nie ma on problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi, jak chociażby Tomasz Karolak, jednak jego sylwetka jest efektem ogromnego wysiłku fizycznego.

Kariera

Zakościelny pierwszą rolę dostał w serialu Plebania, gdzie zagrał Marka Bednarka. Później występował w różnych innych produkcjach telewizyjnych, jednak jego osobę bliżej poznaliśmy w serialu telewizji TVN – Kryminalni, gdzie wcielił się w postać podkomisarza Marka Brodeckiego. W roku 2005 wystąpił w komedii romantycznej – Tylko mnie kochaj – gdzie grał jedną z głównych ról i to ona przyniosła mu ogromną popularność.

Odpowiedni trening

Aktor ten nie ukrywa, że swoją wysportowaną sylwetkę zawdzięcza ciężkiej pracy. Często można go spotkać na jednej z warszawskich siłowni, gdzie w pocie czoła trenuje. Jego wizyty na siłowni są dość regularne, gdyż w ciągu tygodnia z pewnością spędza tam kilka godzin. Dziennie na trening przeznacza około dwóch godzin. Wśród ćwiczeń, które wykonuje znajdują się ćwiczenia na mięśnie brzucha, kolejno pracuj nad mięśniami klatki piersiowej oraz nad bicepsami. Maciej Zakościelny jest zapalonym sportowcem i oprócz treningów siłowych preferuje także inne rodzaje aktywności. Trenuje wiele dyscyplin, od kolarstwa i boksu, poprzez pływanie, aż finalnie sztuki walki. Podczas charytatywnych imprez sportowych często możemy spotkać go jako piłkarza w jednej z drużyn. Jego zamiłowanie do sportu w tym przypadku przekłada się również na pomoc innym.

Dieta

Zakościelny nie ukrywa, że jego wysportowane ciało jest połączeniem ciężkiej pracy fizycznej z odpowiednio dopasowaną i zbilansowaną dietą. Jednak nie ujawnia nam żadnych szczegółów z tym związanych. Oficjalnie wiadomo, że aktor zwraca dużą uwagę na to, co ląduje na jego talerzu.

Nie jest tajemnicą, że wyeliminowanie z diety niezdrowego jedzenia typu fast food, ograniczenie cukru i soli przynosi rewelacyjne efekty. W przypadku Macieja Zakościelnego, który dodatkowo trenuje w pocie czoła i z pewnością pochłania dużo wody, efekty są widoczne gołym okiem. Jego sylwetka jest nienaganna i przyciąga niejedno damskie spojrzenie.

Czas spędzony z rodziną

Zakościelny od 2014 roku związany jest z piękną modelką, Pauliną Wyka, z którą doczekał się dwójki dzieci. W 2016 roku urodził im się pierwszy syn Borys, a dwa lata później na świat przyszedł Alex. Jako tata dwójki małych dzieci odnalazł się znakomicie, potwierdzając to w udzielanych mediom wywiadach. Zdaje sobie sprawę z tego, że opieka nad maluchami wymaga bardzo dużo czasu i zaangażowania, ale stara się spędzać z synami każdą wolną chwilę. Wiadomo, że w przypadku dzieci, nie możemy mówić o nudzie i spokojnym spędzaniu wolnego czasu. Maciej Zakościelny, podobnie jak większość ojców, towarzyszy swoim dzieciom w poznawaniu świata, zabierając ich na wycieczki czy tradycyjnie grając w piłkę nożną.

Na wysportowaną sylwetkę Macieja Zakościelnego, jak i wielu innych mężczyzn składają się dwie podstawowe rzeczy – zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Połączenie tego z codziennymi obowiązkami, jak opieka nad dziećmi daje rewelacyjne efekty. Osoba tak znana daje nam przykład na to, że jeśli tylko chcemy, jesteśmy w stanie zadbać o nasze ciało i relacje w rodzinie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest