Ej, moja dieta nie działa!

Aby cieszyć się nienaganną figurą wcale nie musisz sięgać po drakońskie diety, które brutalnie ograniczają spożywane w ciągu dnia kalorie. Teatox to metoda pozwalająca zarówno pozbyć się zbędnych kilogramów, jak i oczyścić organizm.

„Nie mogę schudnąć!”

Nie wszystko jest dla wszystkich! Nie każdy styl odżywiania zawiera odpowiednio zbilansowane posiłki i przede wszystkim dostosowane do naszych potrzeb. Bo czy to w ogóle możliwe, aby jedna dieta pomogła każdej kobiecie i to niezależnie od jej codziennej aktywności fizycznej czy zapotrzebowania kalorycznego? Jedne diety pozwalają na krótki czas zmniejszyć niechcianą tkankę tłuszczową, a inne lepiej nie wspominać. Może właśnie dlatego warto spróbować czegoś nowego. Slimtox to kuracja mieszanką ziół, której regularne picie pozwala oczyścić organizm i w efekcie schudnąć bez zbędnego wysiłku.

Odchudzanie czy oczyszczanie?

Oczyszczanie jest wiernym kompanem odchudzania. Oczyszczanie organizmu z toksyn bije rekordy popularności. To zrozumiałe – fajnie bowiem jest być szczupłym, ale fajniej jest być przy okazji zdrowszym i nie szkodzić swojemu organizmowi 🙂

Slimtox

Koniec z głodówkami!

Teatox to sprytne połączenie angielskich słów „tea” (herbata) i „detox” (detoks). Codzienną dietę wzbogaca się zatem o napary z mieszanek różnorodnych ziół, których skład został tak dobrany, aby nie tylko oczyścić organizm, ale również pomóc mu zrzucić zbędne kilogramy. Co więcej, regularne picie ziół przynosi znacznie więcej korzyści – kobiety, które przetestowały teatox potwierdzają, że czuły znacznie więcej energii, poprawił się ich wygląd skóry, włosów i paznokci. Wszystko jednak zależy wyłącznie od tego, jakie zioła znajdą się w przygotowanej mieszance. Dobra to taka, która jest odpowiednio zbilansowana – tylko wówczas oczekiwać można konkretnych efektów.

Slimtox – pij na zdrowie

Przykładem mieszanki ziół, której regularne picie może pomóc w oczyszczeniu organizmu i zrzuceniu zbędnych kilogramów jest Slimtox. W jej skład wchodzą wyłącznie wyselekcjonowane zioła, w tym między innymi:

Poza tym w opakowaniu znaleźć można pobudzającą guaranę, pomagającą w koncentracji trawę cytrynową, koper włoski, owoce goji czy jasnotę. Tak silnie skoncentrowana dawka ziół ma wpływ na organizm już po wypiciu pierwszej filiżanki.

Slimtox

Naturalne znaczy lepsze

Stosując teatox sięgasz wyłącznie po naturalne składniki – zioła. Ich moc znana jest od stuleci, zaś nasze prababcie stosowały je na wszelkie dolegliwości. Nie od dziś wiadomo, że to, co naturalne jest znacznie lepsze dla naszego organizmu. Zioła nie zawierają sztucznych barwników, zapachów czy konserwantów. Ich spożywanie zgodnie z zaleceniami zielarzy nie powoduje skutków ubocznych. Oznacza to, że w efekcie nie dostarczają one do organizmu niebezpiecznych związków chemicznych. Sięgając po wyżej wspomnianą mieszankę możesz być zatem pewna, że Twój organizm otrzymuje wyłącznie naturalne składniki.

Ile czasu to trwa?

Wybierając kurację teatox można samodzielnie określić długość czasu, przez jaki będzie ona stosowana. Najczęściej spotkać można się z terapiami dwutygodniowymi, miesięcznymi czy trzymiesięcznymi. W tym czasie regularnie pite napary zmniejszają apetyt, przyśpieszają metabolizm, spalają zbędną tkankę tłuszczową czy oczyszczają organizm z toksyn. Dla osiągnięcia lepszego efektu warto w tym okresie zadbać również o pozostałe elementy diety. Wybierając świeże warzywa, owoce i inne, zdrowe pokarmy, efekt końcowy może być wyłącznie rewelacyjny.

Więcej informacji znajdziecie na www.slimtox.pl

polecaja

Sprawdź już teraz jak działa SLIMTOX!
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest