Akcesoria kuchenne Berlinger Haus – podaruj bliskim coś wyjątkowego

Nie ulega wątpliwości, że obiad u babci był niekiedy o wiele smaczniejszy, niż obiad w restauracji. Przyprawiony szczyptą miłości do wnuków musiał smakować wyjątkowo. Chętnie wrócilibyśmy do smaków dzieciństwa i właśnie dlatego polecamy podarować najbliższym narzędzia, dzięki którym będą mogli przyrządzać ulubione potrawy. By nic nie stało na przeszkodzie w przyrządzaniu kulinarnych smakołyków, warto zaopatrzyć się w odpowiednie kuchenne akcesoria – produkty uznanego na rynku producenta naczyń Berlinger Haus powinny spełnić to zadanie w stu procentach.

Produkty firmy Berlinger Haus

Produkty firmy Berlinger Haus można podzielić na trzy główne kategorie: zestawy garnków, komplety noży i patelnie. Garnki charakteryzują się wielowarstwowym, akutermicznym dnem, które utrzymuje ciepło i równomiernie rozprowadza je po całej powierzchni naczynia. Nie musimy się obawiać, że jeśli nasi najbliżsi nie podążają za modą, to garnki okażą się bezużyteczne – uniwersalne dno pozwala na korzystanie z nich zarówno podczas używania tradycyjnej kuchenki gazowej czy elektrycznej, a także nowocześniejszych palników szklanych, indukcyjnych i halogenowych.

Zestawy garnków składają się z różnej liczby elementów, w zależności od wybranego zestawu mogą zawierać patelnie (z odłączanym uchwytem) lub dodatkowe sztućce (np. chochlę lub łyżkę do sałatek). Pokryte granitową lub marmurową powłoką garnki Berlinger Haus są odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w czyszczeniu. Zróżnicowanie kolorystyczne sprawi, że każdy znajdzie najbardziej odpowiadający mu model, który będzie stanowił piękny i wartościowy prezent.

Noże o zróżnicowanych właściwościach

Również komplety noży różnią się między sobą liczbą i rodzajem elementów. Nóż szefa kuchni, nóż do krojenia chleba z ząbkowanym ostrzem, tasak, nóż uniwersalny i nóż do warzyw, który charakteryzują mniejsze rozmiary – to rodzaje ostrzy, które znajdziemy w każdym zestawie marki Berlinger Haus. Część zestawów uzupełnia dodatkowo ostrzałka i drewniany stojak, który idealnie wkomponuje się w przestrzeń każdej kuchni i dzięki któremu noże zawsze będą na swoim miejscu. Niekiedy w zestawie możemy natrafić również na uniwersalne nożyczki (radzące sobie z mniejszymi kośćmi drobiu, jak i skorupiakami) i obierak ceramiczny – oba narzędzia przydają się na co dzień w kuchni.

Patelnie do kotleta i naleśników

Tradycyjny obiad u babci nie obejdzie się bez kotleta schabowego w chrupiącej panierce. Patelnie Berlinger Haus sprzedawane są w zestawach – komu znudzi się smażenie kotletów, ten będzie mógł bez problemu przygotować naleśniki dzięki specjalnej patelni o płaskim dnie i szerokiej średnicy lub danie grillowane, dzięki kwadratowej patelni o wyżłobionych w dnie rowkach, które imitują ruszt grilla. Patelnie pokryte są ceramiczno-marmurową powłoką, dzięki czemu nie przywiera do nich jedzenie, a także są odporne na ścieranie. Podarujmy bliskim najwyższej jakości akcesoria kuchenne – na miłości do najbliższych i miłości do kuchni nigdy nie powinniśmy oszczędzać.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest