Patronat Medialny książka „Jak oddychać” Ashley Neese

Pewnie praktykujesz modną dietę. Być może nawet nie są Ci obce ćwiczenia i lubisz sport. Ale czy wiesz, jak oddychać, aby być zdrowym? Nie zapominaj, że świadome techniki oddechowe to prosty i skuteczny sposób na wzmocnienie organizmu i oczyszczenie umysłu z negatywnych emocji.

Dzięki ćwiczeniom oddechowym:

  • opanujesz złość i pokonasz smutek,
  • nauczysz się stawiać granice i wzmocnisz relacje z bliskimi Ci osobami
  • uzyskasz spokojny sen, przypływ energii witalnej,
  • poprawisz odporność  organizmu

25 prostych technik oddechowych dla Ciebie i Twoich bliskich

W książce znajdziesz opis 25 ćwiczeń oddechowych, które z łatwością wykonasz w domu. Opis każdej z techniki zawiera nie tylko charakterystykę ale także instrukcję pracy z oddechem krok po kroku. Dzięki praktykom oddechowym z pewnością wzmocnisz układ nerwowy oraz zapewnisz sobie odprężający relaks.

9788381685795

 

Świadome oddychanie pomoże Ci w staraniach o lepsze zdrowie i samopoczucie

Wiedząc, jak oddychać prawidłowo, otrzymujesz dostęp do prostej i skutecznej metody pomocnej w leczeniu nerwicy, depresji, zespołu stresu pourazowego, traumy oraz chronicznego bólu. Przy okazji zyskujesz narzędzie wzmacniające kreatywność, dające dostęp do naszej wewnętrznej mądrości i pogłębiające świadomość samego siebie. Pracując bezpośrednio z ciałem, nie tylko je poznasz, ale też nauczysz się wpływać na nie w celu wprowadzenia pozytywnych zmian.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest