Którą szczoteczkę Smilesonic wybrać – porównanie modeli

Szczoteczka soniczna dla dziecka

Smilesonic to marka, która w swojej ofercie posiada najwyższej jakości szczoteczki soniczne, a wśród nich następujące modele: Smilesonic GO, Smilesonic EX, Smilesonic UP i Smilesonic Kids. Zapoznaj się z ich właściwościami, aby dokonać właściwego wyboru. Poznaj możliwości poszczególnych modeli i sposób ich działania

Szczoteczka soniczna Smilesonic GO świetnie sprawdzi się u początkujących użytkowników. Została wyposażona w trzy tryby pracy: Clean, White i Sensitive. Pierwszy przeznaczony jest do usuwania codziennie gromadzących się nieczystości, a główka porusza się wtedy z prędkością 82 000 ruchów na minutę. Drugi tryb rekomendowany jest osobom, którym zależy na śnieżnobiałym uśmiechu, ponieważ pomaga usuwać przebarwienia z powierzchni zębów. Szczoteczka wytwarza wówczas aż 96 000 ruchów sonicznych! Ostatni tryb oferuje delikatne mycie zębów nadwrażliwych, a polecany jest również początkującym użytkownikom szczoteczek sonicznych. Prędkość pracy wynosi w tym przypadku 62 000 ruchów na minutę. Smilesonic GO posiada wydajną baterię, która pozwala nawet na dwa miesiące pracy bez konieczności ładowania. Ważną rolę pełnią też dwa czasomierze. Pierwszy informuje o upływie dwóch minut, niezbędnych do dokładnego wyczyszczenia zębów, a drugi co pół minuty przypomina o konieczności zmiany szczotkowanej strefy uzębienia. W zestawie ze szczoteczką znajdują się dwie główki do codziennego oczyszczania zębów. To najtańszy model soniczny od Smilesonic, a jego cena to 260 złotych. Do wyboru czarny lub biały kolor.

Porównanie szczoteczki Smilesonic EX oraz Smilesonic GO

Smilesonic EX to szczoteczka soniczna, która posiada dwa tryby więcej niż model Smilesonic GO. Tryb Polish (96 000 ruchów) przeznaczony jest do polerowania szkliwa, a Gum Care – do oczyszczania zębów wraz z masażem dziąseł (62 000 ruchów). Inne cechy łączące ją z wyżej opisanym urządzeniem to chociażby wydajna bateria oraz przydatne timery, które odmierzają właściwy czas szczotkowania. W zestawie z nią znajdują się aż cztery różne końcówki wymienne: do codziennej pielęgnacji zębów, do wybielania, do delikatnego oczyszczania, a także do pielęgnacji zębów z aparatem ortodontycznym. Kolejny dodatek to etui podróżne, które umożliwia bezpieczne przechowywanie urządzenia w każdym miejscu. Szczoteczka soniczna Smilesonic EX charakteryzuje się także eleganckim i nowoczesnym designem. Kosztuje 349 złotych, a do wyboru mamy jeden z sześciu kolorów.

Jak działa szczoteczka Smilesonic UP?

Szczoteczka soniczna Smilesonic UP to najbardziej zaawansowana technologicznie propozycja marki Smilesonic. Wyposażono ją w trzy tryby pracy (Clean, White i Sensitive) oraz możliwość wyboru jednego z trzech zakresów ruchu główki czyszczącej (mały, normalny lub wysoki). Oznacza to, że szczoteczka proponuje aż dziewięć różnych kombinacji mycia zębów! Maksymalna prędkość, z jaką porusza się przez minutę pracy jej główka, to 96 000. W zestawie znajdziemy aż pięć końcówek wymiennych (dwie końcówki SupremeWhite i po jednej końcówce DailyCare, SensiTouch, OrthoClean), a także solidnie wykonane etui podróżne. Szczoteczkę Smilesonic UP możesz bez problemu zabrać ze sobą w długą podróż. Sięgając po ten model, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 479 złotych. Możemy wybierać spośród dwóch kolorów produktu.

Którą szczoteczkę Smilesonic wybrać?

Nie wiesz, którą szczoteczkę Smilesonic wybrać? Twój wybór powinien być uzależniony od kilku czynników, m.in. od liczby trybów pracy, funkcji ułatwiających szczotkowanie zębów czy zawartości zestawu, w którym znajduje się dane urządzenie. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem szczoteczek sonicznych, wybierz model Smilesonic GO. A może potrzebujesz przyrządu bardziej zaawansowanego technicznie? Wówczas dobrym rozwiązaniem będzie zakup szczoteczki Smilesonic UP.

Marka Smilesonic stworzyła również urządzenie przeznaczone tylko dla dzieci. To Smilesonic KIDS, czyli szczoteczka soniczna wyposażona w dwa tryby pracy. Jej obsługa jest dziecinnie prosta, a działanie w pełni bezpieczne dla wrażliwych dziąseł. Więcej informacji na temat opisanych szczoteczek sonicznych znajdziesz na ofinacjalnej stronie producenta.

Artykuł partnera.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest