Kalendarz wydarzeń fitness 2019

Dodano:14.05.2019 10:05
Aktualizowano:17.05.2019 09:26
Udostępnij

Maj 2019

Go Active Show - 24/26.05

Największe Targi Sportowe w Polsce! Go Active Show to 3 dni sportowych inspiracji i prawdziwego funu! Na odwiedzających czekają treningi z najlepszymi master trenerami z całego świata, warsztaty z twórcami popularnych form fitness, zawody, sportowe wyzwania, warsztaty branżowe, konferencje, treningi z gwiazdami sportu i światowe sportowe brandy!
Lokalizacja :
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn

Bilety: płatne

Fit Expo - 24/26.05

Trzy dni w Poznaniu naładowane pozytywną, sportową energią. Ideą Fit Expo jest dostarczenie takich produktów, usług i emocji związanych z aktywnością fizyczną, aby to niezwykle aktywne wydarzenie zaspokoiło potrzeby ciała, umysłu i sportowego ducha.
Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul.Głogowska 14
Poznań

Bilety: płatne

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA - 24.05

Dzięki współpracy z największymi szkołami dla Instruktorów Fitness i Trenerów Personalnych, EU4YA by tiguar to największe wydarzenie poświęcone rozwojowi Trenerów i Instruktorów branży fitness w Polsce! Program imprezy to blisko 200 godzin treningów i wykładów prowadzonych przez najlepszych szkoleniowców w Polsce i zagranicznych gości.
Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul.Głogowska 14
Poznań

Bilety: płatne

Czerwiec 2019

SPORT FESTIVAL - 01/06

SPORT Festival  to wydarzenie skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Obszarem działalności programowej Festiwalu jest popularyzowanie aktywności sportowej, zdrowego stylu życia oraz krzewienie kultury fizycznej. W ofercie klubów sportowych dla dzieci i młodzieży znajdą się m.in. sporty walki, dyscypliny indywidualne i dyscypliny drużynowe.
Lokalizacja:

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11
Lublin
Bilety: darmowe

Therapeutic Pilates Conference - 22/23.06

Jedyna w swoim rodzaju międzynarodowa konferencja w Polsce! Powstała z pasji i wiedzy, skupiając najlepszych nauczycieli Metody Pilates. Międzynarodowe grono szkoleniowców certyfikowanych w Pilates Method Alliance zapewni Ci szkolenia na najwyższym światowym poziomie !
Lokalizacja:
Hotel Ibis Style Wrocław
plac Konstytucji 3 Maja
Wrocław
Bilety: płatne

Joga Party Festiwal - 29.06

Festiwal skierowany jest do wszystkich, bez względu na kondycję fizyczną, wiek, stopień znajomości jogi. To festiwal dla każdego! Poznacie ćwiczenia jogi, dostosowane do każdej kategorii wiekowej, ćwiczenia relaksujące, oddechowe, wpływające na koordynację pracy półkul mózgowych.
Lokalizacja:
Klub Forty Kleparz
ul.Kamienna 2-4
Kraków
Bilety: bezpłatne

Family Joga Festival - 28/30.06

Family Yoga Festival to impreza dedykowana wszystkim miłośnikom jogi, którzy chcieli spróbować poszczególnych styli jogi, wywodzących się z różnych tradycji. Festiwal odbywa się na terenach kompleksu Pałacu Sulisław, położonego pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku.
Bilety: płatne

POLAND Natural Championship - MUSCLEMANIA - 30.06

MUSCLEMANIA POLAND 2019 to trzecia polska edycja światowego SHOW. Każdy z Was może zgłosić się do udziału w Musclemanii, niezależnie czy jesteście nowicjuszami, początkującymi bądź weteranami.
Lokalizacja:
Warszawa
Bilety: płatne

Sierpień 2019

10 Urodziny Zumby w Polsce - 31.08

To już 10 lat zumba zmienia życie ludzi w Polsce. Maraton poprowadzą osoby, które rozkręciły zumba w Warszawie i szaleństwo trwa do dzisiaj. Całe wydarzenie odbędzie się w towarzystwie wspaniałych instruktorów z całej Polski.
Lokalizacja:
Warszawa
Bilety: płatne

Wrzesień 2019

10. Tauron Festiwal Biegowy -6/8.09

10. TAURON Festiwal Biegowy to impreza sportowa o charakterze wyczynowo-rekreacyjnym, z wieloma towarzyszącymi elementami kulturalno-rozrywkowymi. Podczas 3 dni wydarzeń w Krynicy-Zdroju zostaną przeprowadzone biegi na dystansach od 300 m do ultramaratonu na dystansie 117 km, a biegowym zmaganiom towarzyszyć będą warsztaty, seminaria dla biegaczy, spotkania z osobistościami świata sportu, strefy aktywności, koncerty, targi EXPO.
Lokalizacja:
Krynica-Zdrój
Bilety: płatne

FIWE - 13/15.09

Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness&wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazje do spotkania gwiazd i idoli sportowych.
Lokalizacja:
EXPO XXI WARSZAWA
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Warszawa
Bilety: płatne

Październik 2019

Targi Poznań Sport Expo - 18/20.10

Targi Poznań Sport Expo to wydarzenie przede wszystkim dla miłośników sportu i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Targom towarzyszyć będzie 20. PKO Poznań Maraton (edycja jesienna),a w dzień poprzedzający oba wydarzenia odbędą się interesujące prelekcje, które uzupełnią wiedzę osób uprawiających sport.
Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
Poznań
Bilety: bezpłatne

Viva Seniorzy! - 25/26.10

Viva Seniorzy to pierwsze takie targi w Polsce. VIVA Seniorzy! 2018 to wydarzenie dedykowane osobom 60+, które łączy zarówno bogata oferta wystawców jak i atrakcyjny program artystyczny. To świetna okazja by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, wziąć udział w koncertach i różnych aktywnościach sportowych oraz skorzystać z darmowych konsultacji.
Lokalizacja:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul.Głogowska 14
Poznań

Listopad 2019

Półmaraton Gdański - 16.11

Celem półmaratonu gdańskiego jest propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Gdańska i okolic. Organizatorzy pragną upowszechnić bieganie jako najprostszą formę ruchu.
Lokalizacja:
ul. Żaglowa
Gdańsk
Bilety: płatne

Grudzień 2019

Vital Sport Arena - 8/9.12

Targi Vital Sport Arena zostaną podzielone na cztery strefy: sport, zdrowie, porady i konsultacje oraz rywalizacja.Dla osób aktywnych sportowo zaprezentowana zostanie oferta suplementacji i cateringu dietetycznego. Zaprezentowane zostaną również zagadnienia dotyczące pielęgnacji i kosmetyki ciała.Odbędą się także zajęcia ,,Aktywny senior” oraz dotyczące sportów ekstremalnych.
Lokalizacja:
ul. Grunwaldzka 55
Ostróda
Bilety: płatne

Zostaw komentarz
Odpowiedź na komentarz użytkownika

Zobacz również

BIOEXPO Warsaw – Wielkie Święto Branży Bio

06 września 2021

BIOEXPO Warsaw – Wielkie Święto Branży Bio III Targi Żywności i Produktów Ekologicznych 30 września-2 października 2021 | Ptak Warsaw Expo BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone branży ekologicznej oraz...więcej

XIV Targi natura FOOD oraz jubileuszowe X Targi beECO

26 sierpnia 2021

XIV Targi natura FOOD oraz jubileuszowe X Targi beECO odbędą się w terminie 17 – 19 września 2021 roku. To jedne z najważniejszych wydarzeń branży produktów ekologicznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku po raz kolejny odbędą w Atla...więcej

Kalendarz wydarzeń: beauty/eko/zdrowie 2019

14 maja 2019

Maj 2019Spis treściMaj 201930.Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody- 10/12.05Czerwiec 2019Kongres Food Forum – 15.06Żywienie bez granic – 31.05 – 01.06Lipiec 2019II Letnia Akademia Dermatologii – 19/20.07Wrzesień 201932....więcej