Załóż maseczkę i przyjdź na Ekotyki!

Największe w południowej Polsce targi kosmetyków naturalnych ponownie odbędą się stacjonarnie w Galerii Szyb Wilson. Ale to nie wszystko!

Ekotyki to wyjątkowe wydarzenie, dedykowane naturalnej pielęgnacji i świadomemu dbaniu o siebie. W sobotę 3 października Galerię Szyb Wilson w Katowicach wypełnią organiczne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach kosmetyki, a także bezpieczne detergenty, naturalne świece i ekoakcesoria. Oprócz stacjonarnej edycji w nowych warunkach sanitarnych, równolegle odbędą się 3-dniowe targi wirtualne!

Szeroki wybór wystawców z całej Polski pomoże Wam przygotować się na zimną i długą jesień i zimę – otulą odżywczymi masłami do ciała, rozgrzewającymi peelingami, dostarczą zapas pachnących świec i mydeł, olejków do ciała, kremów i innych naturalnych mikstur!

Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Na gości Ekotyków będą czekać porady specjalistów od pielęgnacji skóry oraz ślaskie foodtrucki ze zdrowym, pysznym jedzeniem i kawą!

A jeśli nie możesz być 3.10 w Katowicach, koniecznie śledź Instagram i Facebook Ekotyków i rób zakupy w domu – wirtualne Ekotyki potrwają 3 dni: od 3 do 5 października.

ekotyki 2

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:
https://www.facebook.com/events/490489485237640
Wirtualne Ekotyki:
https://www.facebook.com/events/1033520893746335

Wstęp na targi jest bezpłatny!
Kiedy? Sobota, 3 października 2020 w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1
UWAGA: Obowiązuje wstęp w maseczce / przyłbicy, dezynfekcja rąk oraz rejestracja online, która ruszy na Facebooku w II połowie września.

Obowiązkowa rejestracja odwiedzających targi – https://app.evenea.pl/event/ekotykikatowice/.

http://ekotyki.pl

——
Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest