Ultradźwięki wyszczuplające – czy działają?

Jeśli Twoim marzeniem jest zgubienie kilku kilogramów i uzyskanie smukłej sylwetki prawdopodobnie jesteś skłonna zrobić wszystko, aby osiągnąć swój upragniony cel. Przechodzisz więc na dietę odchudzającą oraz dbasz o regularną aktywność fizyczną. To świetne rozwiązanie, które jeśli wykażesz się odpowiednią motywacją, przyniesie oczekiwane efekty. Jednak możesz nieco przyśpieszyć ten proces, chociażby poprzez skorzystanie z zabiegów wyszczuplających. Coraz bardziej popularne staje się wykorzystywanie ultradźwięków, dzięki którym można sprawić, że zbędne kilogramy znikną o wiele szybciej. Sprawdź czy w Twoim przypadku okażą się one skuteczne!

Czym jest zabieg wyszczuplający z wykorzystaniem ultradźwięków?

Zabieg modelujący sylwetkę, który wykorzystuje ultradźwięki ma silne działanie miejscowe. Jest niezwykle precyzyjny, przez co wnika w głębokie warstwy skóry i działa na nagromadzoną w konkretnym miejscu tkankę tłuszczową. Energia ultradźwięków ma działanie rozgrzewające, przez co niszczy nagromadzone komórki tłuszczowe. Jest to więc pierwszy etap takiego zabiegu. Drugi etap polega natomiast na odprowadzeniu zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu. Określany jest on mianem drenażu limfatycznego. Czas trwania takiego zabiegu to maksymalnie dwie godziny, a jego koszt to około 500 złotych. Aby uzyskać oczekiwane efekty dobrze jest wykonać przynajmniej dziesięć takich pojedynczych zabiegów. Jednak trzeba pamiętać, że zabieg wyszczuplający z ultradźwiękami nie jest przeznaczony dla wszystkich. Nie mogą go stosować chociażby osoby, które chorują na nowotwór, kobiety w ciąży, osoby z nadciśnieniem, czy też posiadające zmiany na skórze. Dobrze jest także wybrać profesjonalne miejsce jego przeprowadzenia. Bowiem, jeśli wykonają go osoby, które nie posiadają wystarczającej wiedzy może dojść do powstania oparzeń na skórze.

Czy ultradźwięki wyszczuplające działają?

Punktem wyjścia jest uświadomienie sobie, że wyszczuplanie ultradźwiękami nie prowadzi do znacznego obniżenia wagi ciała. Ultradźwięki mają przede wszystkim działanie miejscowe, dzięki czemu można za ich przyczyną niwelować niedoskonałości niektórych części ciała. W wyniku czego mogą przyczynić się one do niwelacji zbędnych centymetrów, jak również usunięcia złogów tkanki tłuszczowej z najbardziej newralgicznych miejsc naszego ciała. Jeśli, któryś jego fragment jest źródłem kompleksów warto zdecydować się na zabieg z ultradźwiękami. Ultradźwięki wyszczuplają i wysmuklają sylwetkę oraz modelują talię. W wyniku ich działania dochodzi do regeneracji kolagenu, który sprawia, że skóra jest bardziej napięta, elastyczna i jędrna. Jest to także idealna metoda na zmniejszenie cellulitu, który bardzo często pojawia się na pośladkach lub udach. Taki zabieg medycyny estetycznej wpływa pozytywnie również na stan naszej skóry. A uzyskany w wyniku jego przeprowadzenia lepszy wygląd poprawia także nasze samopoczucie i zwiększa pewność siebie. Przez co nie tylko wyglądamy piękniej, ale także czujemy się lepiej.

Gabinety medycyny estetycznej cały czas rozszerzają swoją ofertę. Dzięki temu mogą w pełni odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby swoich klientów. Wśród zabiegów wyszczuplających i redukujących tkankę tłuszczową coraz bardziej popularne staje się wykorzystywanie ultradźwięków. Jest to bezinwazyjny, a co równie ważne bezbolesny zabieg. Jedyne co się odczuwa do nieco bardziej intensywne ciepło wysyłane przez ultradźwięki. Sprawdź, czy taka forma ulepszania i modelowania sylwetki sprawdzi się w Twoim przypadku!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest