Top 5 najlepszych produktów marki Inglot

Na rynek coraz chętniej i częściej spływają produkty marek zagranicznych. Pomiędzy kosmetykami z Azji czy Ameryki dość mocno wyróżnia się nasza, rodzima firma. Wspierając i podziwiając polski biznes przedstawiamy wam 5 produktów marki Inglot, które warto wypróbować.

Inglot – kosmetyki najwyższej jakości

Zanim przejdziemy do konkretnych opisów słów parę o samej marce. Założyciel marki, Wojciech Inglot, osiągnął nie lada sukces na arenie międzynarodowej. Wszystko rozpoczęło się w 2006 roku, kiedy to otworzono pierwszy butik w Kanadzie. Dziś, Inglot ma ponad 600 salonów, w 80 krajach, zyskał wiele prestiżowych nagród, takich jak np. Retail Excellence Award for Best Digital Campaign for our Pro Team Roadshows.

Nagrody i popularność poza granicami kraju jest jak najbardziej uzasadniona, a dowodem na to będą poniższe produkty.

TOP 5 ranking najlepszych produktów

5. Cienie marki Inglot

Swojego czasu najbardziej popularne w marce, słynące z niskiej ceny (poniżej 15zł), ogromnej gamy kolorystycznej, pigmentacji i jakości. Od kilku lat firma oferuje system Freedom, pozwalający na stworzenie własnej, wyjątkowej palety cieni. Warto, jeśli dotychczasowe zestawienia nie trafiały w nasze gusta. W ofercie znajdziemy zarówno cienie perłowe, matowe jak i satynowe.
cien do powiek freedom system amc

bt przycisk sprawdz

4. Cienie sypkie AMC

Idealny pomysł i rozwiązanie dla wszystkich fanów oryginalnych i nietuzinkowych odcieni na powiekach. Sypkie pigmenty tworzą efekt tafli, przez co mienią się wieloma, różnymi kolorami. Ich ogromna pigmentacja nadaje się zarówno na makijaż wieczorowy, jak i dzienny. W ofercie znajdziemy pigmenty delikatne, subtelnie opalizujące, ale również te o pełnym kryciu. Jednym z popularniejszych odcieni jest kolor 14. Cena za jeden cień to ok 33zł.
cien do powiek amc pure pigment

bt przycisk sprawdz

3. Podkład HD Perfect Coverup

Podkład wzbogacony ekstraktem z białej trufli, który pomaga utrzymać stały, odpowiedni poziom nawilżenia. Produkt hipoalergiczny, odpowiedni dla skóry problematycznej czy wrażliwej. Zapobiega świeceniu się i pozwala budować krycie. W ofercie znajdujemy 17 różnych odcieni, dobranych zarówno dla europejskiej jak i zagranicznej karnacji. Produkt wyposażony jest w pompkę. Cena 89zł.

podklad do twarzy hd perfect coverup

bt przycisk sprawdz

2. Ołówek do ust AMC Matte

Niezwykle precyzyjna szminka, w formie grubego ołówka. Nadaje się zarówno jako tradycyjna konturówka, jak i pomadka na całe usta. Niezwykle trwała, odporna na ścieranie. W składzie znajduje się nawilżający olejek z awokado, gwarantujący wygładzenie, regenerację i równomierne nałożenie koloru. Produkt zawiera wbudowaną temperówkę. Gama kolorystyczna zawiera 21 odcieni w cenie 35zł.
olowek do ust amc matte

bt przycisk sprawdz

1.Pomada do brwi AMC

Wodoorporna pomada, odpowiadająca na potrzeby rynku i coraz modniejszą formułę produktów do brwi. Zamknięta w słoiczku konturówka wypełnia brwi, nadając im wyrazisty i długotrwały kontur. Jej lekka i kremowa formuła pozwala rysować nawet najdrobniejsze, pojedyncze włoski. 12 odcieni pozwala dobrać kolor idealnie do naszych potrzeb. Cena 43zł.
konturowka do brwi w zelu amc

bt przycisk sprawdz

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest