Suszarki do włosów – TOP 3 ranking

Suszarka do włosów to atrybut nie tylko fryzjera, ale także element codziennej, domowej pielęgnacji. Wybór jest ważny, bowiem oczekujemy iż posłuży nam na lata i będzie mógł używać jej każdy z domowników.

Nie wiadomo czym się kierować, co wybrać, jakie cechy są istotne i na co warto postawić podczas zakupów. Można się pogubić, prawda? Spokojnie, przychodzimy z odsieczą. Dziś parę słów o tym co jest ważne w suszarce i jakie jest nasze Top3. Zanim ranking, krótka instrukcja tego na co zwrócić uwagę podczas labiryntów sklepowych półek.

Suszarki można podzielić wg trzech różnych cech, takich jak:

  • Moc – Im większa moc tym suszarka bucha mocniejszym i cieplejszym podmuchem. Skraca się zatem czas suszenia, ale istnieje ryzyko przesuszenia i zniszczenia naszych włosów. Przy długich, zdrowych i grubych włosach wystarczy nam moc 1600W. Ważne by oprócz mocy była możliwość regulowania zimnego podmuchu powietrza. Dzięki temu włosy są lśniące, nie są narażone na bardzo wysoką temperaturę
  • Prędkość – Im więcej możliwości tym lepiej. Suszarka powinna mieć przynajmniej dwie, skrajnie różne prędkości. Delikatna prędkość świetnie nadaje się do modelowania na szczotce, a intensywna do szybkiego suszenia bardzo mokrych włosów.
  • Dyfuzory – Najlepsze suszarki mają specjalne nakładki, zwane dyfuzorami. Mają one różne kształty i długości, świetnie nadające się do modelowania. Często oprócz dyfuzorów mamy tzw. jonizator, który wykorzystuje jonu ujemne. Ta opcja jest idealna dla osób które mają problem z puszeniem się włosów, lub posiadają łuski wysokoporowate.

Ranking TOP 3

3. Philips HP8232/00

Marka Philips jest najczęściej wybieraną marką, kiedy pada ostateczna decyzja o zakupie. Prawie 33% kupujących decyduje się na tą firmę darząc ją zaufaniem i ogromną rekomendacją dla innych konsumentów. Dlatego też w naszym rankingu nie mogło zabraknąć jej przedstawiciela. Opisywana suszarka jest idealnym przykładem równowagi ceny do jakości. Biorąc pod uwagę konkurencyjność ceny, mamy do wykorzystania naprawdę szereg możliwości i opcji. Moc suszarki to ponad 2200W. Dodatkowo wbudowana jest 6- krotna regulacja temperatury, która pozwala nam zadbać o otwartą łuskę włosa, jednocześnie jej nie przesuszając. W zestawie posiada dyfuzor zwiększający objętość i nasadkę modelującą. Oprócz tego zawiera jonizację, dzięki czemu przeciwdziała elektryzowaniu się włosów i dodaje im naturalnego blasku. Nada się idealnie do dużych łazienek, ponieważ posiada 2 metrowy przewód zasilający. Taki szereg profesjonalnych opcji kosztuje nas bez promocji 99zł.

i philips thermoprotect ionic hp8232 00bt przycisk sprawdz

2.REMINGTON D5215 Pro-Air Shine

Bliski brat suszarki Philips, ale w jeszcze lepszej cenie. Posiada nawet większą moc 2300W, kwalifikując się tym samym jako idealna suszarka fryzjerska. Regulacja temperatury zawarta jest w 3 stopniowych, różniących się skrajnie krokach. Oprócz tego standardowa jonizacja i kontrola prędkości, ułatwiająca modelowanie i zachowanie zdrowego i połyskliwego włosa. W swojej opcji zawiera tzw. turbo, które daje nam maksymalnie szybką możliwość wysuszenia najdłuższych włosów. Chłodny nawiew, zawieszka pozwalająca na zawieszenie suszarki w np. szafce i dyfuzor nadający objętości to kolejny niewątpliwy atut. To wszystko kosztować nas będzie maksymalnie 80zł

17f3 e7fc 4a59 aec5 563e084ad678 largebt przycisk sprawdz

1. BABYLISS PRO CARUSO

Na pierwszym miejscu plasuje się włoska córka znanej firmy Babyliss, która wiedzie prym wśród specjalistów strefy beauty. Daje nam ona największą dotychczas moc ponad 2400W, zachowując przy tym najnowszą, dbającą o nasze włosy technologię. Jonu ujemne dbają o miękkość pasm, a ergonomiczny kształt odciąża mięśnie i stawy. Nadaje się zwłaszcza dla osób które mają problemy z kręgosłupem, albo które poświęcały dotychczas mnóstwo czasu na modelowanie fryzury. Moc przepływu powietrza osiąga zawrotną prędkość 128km/h, zachowując przy tym 6 stopniową regulację temperatury. Waga nie przekracza 0,5kg wraz z prawie 3m kablem zasilającym. Dodatkowo posiada wymienny filtr tylny i specjalną końcówkę wygładzającą. Za ten wysoko oceniany i chwalony produkt przyjdzie nam zapłacić najwięcej, bowiem 230zł.

babyliss hair dryer ionic resultbt przycisk sprawdz

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest