Ranking TOP5 najlepszych lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe to prawdziwy hit ostatnich lat. Zawojowały świat urody, niosąc za sobą wiele pozytywów. Na pierwszym miejscu wyróżniamy trwałość, która pozwala na utrzymanie ponad dwutygodniowego zadbanego manicure. Ponadto, lakiery posiadają bardzo specyficzne, żelowe wręcz wykończenie, niemożliwe do uzyskania za pomocą tradycyjnego lakieru.

Tak wielowarstwowe utrwalenie pozwala także wzmocnić paznokcie, ułatwiając ich zapuszczanie. Mit, że lakiery hybrydowe są szkodliwe, należy w tym miejscu obalić. Jeśli lakier nie posiada substancji, na które jesteśmy uczuleni, oraz zakładany jest w sposób poprawny i bezpieczny dla płytki paznokcia – powinniśmy go spróbować. Tym bardziej, że wiele marek udostępnia całe zestawy, pozwalające na wykonywanie manicure hybrydowego we własnym domu. Sprawdź, jakie lakiery zajęły nasze miejsca w rankingu top5!

Oczywiście, nie samym lakierem stworzymy profesjonalny manicure. Uwzględniając firmę i robiąc zakupy, pamiętajmy o tym, aby zakupić:

  • odpowiednią lampę UV – która pozwoli nam utrwalić nałożony kolor i bazę
  • bazę i top, która odpowiednio przygotuje i wykończy proces
  • odtłuszczacz
  • aceton, który pozwoli na zdjęcie lakieru
  • waciki bezpyłowe, bloczek polerski, szpatułka lub patyczki do odchylenie skórek

Ranking TOP5 najlepszych lakierów hybrydowych

5. Semilac

Nasz ranking otwiera jedna z najbardziej kultowych marek odnośnie lakierów hybrydowych. Szturmem zawładnęła rynek, propagując ten rodzaj manicure. W ofercie marki znajdziemy podstawowe przybory, również niezbędne w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Lakiery posiadają różne wykończenia, bardzo szeroką gamę kolorystyczną, oraz akcesoria niezbędne do ozdabiania i płytki. Wybór kolorów jest tak duży, że bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Marka podąża za trendami, wypuszczając serię nowych kolorów, w zależności od pory roku. Jeden z najsłynniejszych kolorów to ten noszący nazwę “Sleeping Beauty”. Miejsce piąte zajmuje przez liczny odzew klientek, które skarżą się na pojawiająca się alergię na jeden ze składników produktu. Jeśli więc wiesz, że posiadasz uczulenie na formaldehyd – zerknij na inne produkty z naszej listy. Cena za lakier kolorowy to 29zł.
f semilac lakier hybdyrowy 016 grunge 7ml

bt przycisk sprawdz

4. Vasco

Mniej popularna, ale równie ciekawa firma, prezentująca bogatą gamę kolorystyczną i produktową. W ofercie znajdziemy wiele lakierów, o ciekawych wykończeniach i dużej skali intensywności koloru. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja, ze względu na atrakcyjną cenę. Jedna butelka lakieru kosztuje już 20zł. Warto dać im szansę, jeśli nie posiadamy na starcie dużego budżetu.
f lakier hybrydowy vasco zestaw xix 3 kolory

bt przycisk sprawdz

3. Black Pearl

Marka, proponująca lakiery wysoce bezpieczne i całkowicie dostosowane do paznokci osób uczulonych na substancje szkodliwe. W produktach tej marki nie dostrzeżemy: starczanów, parabenów, formaldehydów, kamfory i pozostałych czterech substancji, ocenianych jako niebezpieczne dla naszego zdrowia. W tym wypadku wysoka cena idzie z jakością i całkowitym, przemyślanym składem. Cenimy takie podejście i rekomendujemy tym, którzy dotychczas nie mogli używać tańszych odpowiedników. Marka proponuje także bazę matową i niezbędne akcesoria. Cena lakieru to ok 50zł za sztukę.
3906 41 frappe

2.NeoNail

Produkt łączący w sobie kilka elementów: bardzo szeroką gamę kolorystyczną, odpowiadająca trendom i preferencjom klientów. Stosunkowo atrakcyjną cenę (28zł) na rynku. Duża dostępność produktów, poniewaz stoiska marki NeoNail umieszczone są w największych galeriach w Polsce. Ponadto marka wykazuje się dużo mniejszym procentem wskazywanych uczuleń, wiodąc przy tym miano popularnej i rekomendowanej. Wielokrotnie współpracowała ze znanymi osobistościami. Lakiery posiadają różne pojemności i mają duże krycie. Szczególnie ciekawe są te, nazywane “3w1”. Pozwalają one na rezygnację z bazy i topu, nie narażając płytki paznokcia na odbarwienia.
f neonail lakier hybrydowy cacao 6ml

bt przycisk sprawdz

1.Nailac

Pierwsze miejsce zajmuje imponująca marka, udowadniająca nam iż możliwe jest połączenie jakości, bezpiecznego składu i atrakcyjnej ceny. W buteleczkach nie znajdziemy szkodliwych formaldehydów, ołowiu czy kamfory. Żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach. Receptura i skład tworzony był pod okiem specjalistów z zakresu branży kosmetycznej. Dostały rangę “7free”, co symbolizuje formułę pozbawioną siedmiu, czołowych i szkodliwych produktów, znajdujących się w tańszych lakierach. Wysokie krycie, szeroki pędzelek i jakość w cenie zaledwie 30-32zł.
f nailac lakier hybrydowy 225 piekna fuksja 7ml

bt przycisk sprawdz

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest