Odżywka do rzęs Rapidlash

Propozycja firmy Promaxyl – odżywka Rapidlash wiąże się z obietnicą producenta o piękniejszych, grubszych i dłuższych rzęsach. Co więcej, marka dodaje, iż na taki efekt nie trzeba czekać zbyt długo – wystarczy jedyne sześć tygodni, by uzyskać zadowalający efekt. Takie gwarancje zachęcają do sięgnięcia po Rapidlash wszystkie posiadaczki rzęs, które są krótkie i słabe.

Sekret działania Rapidlash

Unikatową cechą odżywki do rzęs Rapidlash jest jej formuła. Znajdziemy w niej wspomagające wzrost rzęs polipeptydy. To właśnie dzięki nim, można cieszyć się z większej objętości i grubości po regularnym jej stosowaniu, jak również można liczyć na odżywienie cebulek włosa. Choć opinie są różne na temat skuteczności Rapidlash- warto samej ocenić jej działanie i stwierdzić, czy znajdzie się w grupie zadowolonych użytkowniczek tej odżywki, czy w tej narzekającej na nadmierne podkręcanie rzęs – co niekoniecznie jest pomocne przy robieniu makijażu.

Wygodne i wszechstronne zastosowanie

Jeśli chodzi o sposób aplikacji omawianej odżywki do rzęs – nie różni się on od stosowania większości innych, bowiem Rapidlash także posiada aplikator pod postacią pędzelka – w typie eyelinera. Oczywiście to przekłada się na szybkość i łatwość aplikacji.

Producent doradza dodatkowo, że Rapidlash warto stosować na:

  • górną linię rzęs,
  • dolną linię rzęs,
  • brwi.

Plusy i minusy odżywki firmy Promaxyl

W kontekście tych informacji i na podstawie głosów użytkowniczek odżywki Rapidlash można stwierdzić, iż właśnie to jej szerokie stosowanie jest największą zaletą produktu. Poza tym, wiele kobiet może sięgnąć właśnie po ten, a nie inny środek ze względu na przyciągającą wzrok, ciekawą buteleczkę – co jakby nie patrzeć też jest atutem.

Niestety, minusów Rapidlash zebrało się nieco więcej niż plusów – zaczynając od mało widocznych efektów, aż po wykręcone i splątane rzęsy. Jednak tak jak wyżej – ze względu na dość przystępną cenę produktu najlepiej sięgnąć po niego osobiście i samemu zdecydować o jego efektywności, bądź przeciwnie – o jej braku.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest