Odżywka do rzęs Long 4 Lashes

Wśród najpopularniejszych odżywek do rzęs nie mogło zabraknąć Long 4 Lashes. To propozycja obiecująca wielorakie korzyści: od wydłużenia rzęs, przez ich pogrubienie, aż po odżywienie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie dość, iż w rzeczy samej producent wywiązuje się ze swoich obietnic, to na dodatek Long 4 Lashes osiąga takie efekty korzystając wyłącznie z składników naturalnego pochodzenia.

Co znajdziemy zatem w składzie Long 4 Lashes?

  • Odpowiedzialny za nawilżenie i wygładzenie rzęs: kwas hialuronowy
  • Dodającą rzęsom sprężystości i elastyczności: odżywczą prowitaminę B5
  • Zapewniającą ochronę przed alergiami i podrażnieniami oraz nawilżającą: allantoinę.

Na rewelacyjne efekty należy czekać kilka tygodni, jednak ta odrobina cierpliwości zdecydowanie jest tego warta. Efekt zaskakuje i cieszy, a sama odżywka Long 4 Lashes jest bardzo wydajna, przez co inwestycja ta spokojnie starcza na cały czas kuracji.

Łatwa i przyjemna aplikacja

Wiele pań doceni fakt, iż Long 4 Lashes wyróżnia się nieco innym aplikatorem niż konkurencja. Kształtem i formą przypomina on bowiem pędzelek od błyszczyka, dlatego żadna wielbicielka pięknych rzęs nie powinna mieć problemu z nakładaniem słusznej warstwy produktu. Inną związaną zaletą jest wygodne połączenie uchwytu aplikatora z funkcją zakrętki.

Zaciemnienie i zagęszczenie

Dokładnie tak – używając regularnie Long 4 Lashes można się spodziewać upragnionego zagęszczenia i zaciemnienia rzęs, dzięki czemu stają się ozdobą twarzy. Na uwagę zasługuje również fakt, iż konsystencja odżywki jest bardzo przyjemna. Ten gęsty żel to wszystko, co najlepsze dla słabych i uszkodzonych rzęs.

Long 4 Lashes – dlaczego warto?

  • Poprawia kondycję rzęs w naprawdę widoczny sposób.
  • Ma bardzo przyjemną konsystencję.
  • Jest wygodna w aplikacji oraz wydajna.

Wady odżywki Long 4 Lashes?

  • Panie nie lubiące dużych aplikatorów będą rozczarowane.
  • Czasem powoduje podrażnienia.
  • Nie polecana dla niecierpliwych użytkowniczek.

Na koniec warto dodać, iż tusz do rzęs Long 4 Lashes nadaje się nie tylko do stosowania na linie rzęs, ale także na brwi – poprawiając również i ich kondycję. Do tego wszystkiego dochodzi naprawdę przyjemna cena odżywki.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest