Mezoroller na rozstępy – czy działa?

Rozstępy to powszechny problem, z którym zmaga się każda kobieta. Styl życia, aktywność fizyczna, odżywianie – to wszystko ma wpływ na to jak wygląda nasza skóra. Pomimo faktu, że jest to problem dotyczący praktycznie każdej kobiety, wciąż szukamy sposobu na to, aby się go pozbyć. Dbamy o dietę, ćwiczymy i sięgamy po różne preparaty pielęgnacyjne i gadżety. Wiele z nich nie pomoże nam całkowicie zlikwidować cellulit, jednak z pewnością mogą przyczynić się do jego zminimalizowania. Jednym z takich urządzeń jest mezoroller.

Czym właściwie jest mezoroller?

Mezoroller, inaczej zwany również derma rollerem to urządzenie, które pomaga zachować młodą skórę i poprawia krążenie krwi. Składa się z obrotowego, małego wałeczka, pokrytego dużą ilością mikro igiełek. Stosowanie rollera jest świetną alternatywą dla drogich zabiegów w gabinetach kosmetycznych oraz zabiegów chirurgicznych.

Dzięki używaniu rollera z igiełkami powstają mikrouszkodzenia, dzięki którym skóra jest zmuszona do gojenia bardzo małych uszkodzeń, które są niewidoczne gołym okiem. To z kolei powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki takiemu zabiegowi skóra staje się wyraźnie napięta i odmłodzona.
Mezoroller jest stosowany m.in. w celu odmłodzenia skóry, odbudowania jej struktury, wybielenia plam pigmentacyjnych, regeneracji i aktywacji powłok skórnych oraz likwidacji blizn potrądzikowych. Duża część osób sięga po niego w walce z uporczywym cellulitem.

Opinie na temat Mezorella

Mezoroller – urządzenie zachwalane przez użytkowników. Jakie opinie krążą na jego temat?
Pomimo tego, że na duże efekty terapii z wykorzystaniem mezorollera trzeba poczekać zazwyczaj 6-9 miesięcy, to jest to urządzenie, które cieszy się bardzo dobrymi opiniami zarówno w środowisku profesjonalistów, jak i amatorów wykonujących zabiegi w zaciszu domowym. Osoby korzystające z tego urządzenia przyznają, że niewielką różnicę, choćbymw jędrności skóry można zauważyć już po pierwszych zabiegach. Użytkowniczki zmagające się z uporczywym cellulitem zgodnie twierdzą, że dzięki rollerowi udało im się bardzo mocno zminimalizować pomarańczową skórkę. Ponadto skóra po zabiegach stała się bardziej elastyczna, gładka i napięta. Specjaliści również zgodnie przyznają, że efekty jakie daje zastosowanie mezorollera nie równają się z żadnymi kremami i innymi preparatami przeznaczonymi do poprawy wyglądu skóry. Niewątpliwym atutem tego urządzenia jest fakt, że może być stosowany zarówno na twarz, jak i całe ciało, a wachlarz jego możliwości jest ogromny.

Mezoroller – cena

Mezoroller nie jest drogim urządzeniem. Ceny zaczynają się już od ok. 40-50 zł, dlatego praktycznie każdy może sobie pozwolić na zakup takiego urządzenia. Decydując się na kupno mezorollera można zafundować sobie profesjonalne zabiegi w dużo niższej cenie, niż w przypadku zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Zdecydowanie można przyznać, że cena jest adekwatna do rezultatów, jakie można uzyskać.

Tysiące przetestowanych preparatów antycellulitowych, wiele sprawdzonych trików pomagających w walce z pomarańczową skórką i znikome efekty bądź ich brak mogą zdemotywować każdego w walce o piękną skórę i ciało. Na rynku są jednak urządzenia, które znacząco wpływają na poprawę wyglądu skóry, m.in. takie jak mezoroller. Należy jednak pamiętać, że na zdrowe ciało ma wpływ wiele czynników, przede wszystkim dieta oraz styl życia, natomiast niektóre gadżety i urządzenia powinny być tylko dodatkiem w pielęgnowaniu swojego ciała.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest