IV edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 20-22 września 2019 PTAK WARSAW EXPO

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Przed nami IV Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days – najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna.

48 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 550 wystawców z 25 krajów, 1 500 influencerów urodowych i 15 000 bezpłatnych miejsc parkingowych – gdy organizatorem targów jest największe w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowe, to liczby muszą imponować. Imprezy organizowane w Ptak Warsaw Expo należą dziś do najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie.

Podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days w halach Ptak Warsaw Expo w dniach 20-22 września pojawią się najważniejsze podmioty i osoby związane z branżą kosmetyczną i fryzjerską. Wśród nich właściciele i pracownicy firm produkujących kosmetyki, a także firm działających w usługach z branży kosmetycznej i fryzjerskiej: salony kosmetyczne, fryzjerskie, makijażystki, stylistki paznokci, SPA, hotele i gabinety medycyny estetycznej. Będą zarówno znane międzynarodowe marki oraz niewielkie, lokalne firmy, w tym firmy z Polski i zagranicy, które po raz pierwszy wystawiają się na rynku krajowym i wchodzą na rynek – nie spotkamy ich na żadnych innych targach ani w sieciówkach.

Na Odwiedzających czekać będą następujące atrakcje:

Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019

21 września 2019 w Ptak Warsaw Expo odbędą się pierwsze w Polsce Mistrzostwa Brody i Wąsów. Brodacze zmierzą się w trzech kategoriach: Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs. Pula Nagród: 50 000 zł. Sponsorami nagród są: Ptak Warsaw Expo, Reuzel Polska, Pan Drwal, Wahl, Poniks, Ayala, Elegance, Akademia Stara Ferajna, American Crew Polska oraz Luxina Poland.

B2B Lounge

To przestrzeń umożliwiająca nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami, klientami biznesowymi i detalicznymi, właścicielami sklepów multibrandowych i sklepów internetowych, blogerami i przedstawicielami świata mediów. Ptak Warsaw Expo zaaranżuje ponad 250 spotkań biznesowych, łącząc ze sobą przedstawicieli z ponad 60 krajów. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że to idealne miejsce dla producentów i dystrybutorów z całej Europy. To świetna okazja do poszerzenia wiedzy i nawiązania nowych relacji biznesowych, szczególnie podczas sesji rozmów B2B z partnerami z kraju i zagranicy.

SLK 1192

International Barber Battle 2019

Druga edycja niesamowitej bitwy profesjonalistów. W dniach 20-22 września 2019 Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą barberingu. W jury zasiądą: Adam Szulc, Piotr Brzostek, Darryn Pitman i Lucjan Szajbel. Sponsorami nagród są: ️ Ptak Warsaw Expo, Reuzel Polska, Pan Drwal, Wahl, Poniks, Ayala, Elegance, Akademia Stara Ferajna, American Crew Polska, Luxina Poland oraz Hey Joe Polska.

Strefa Brodaczy

 • Spotkania z Mistrzami Fryzjerstwa Męskiego
 • Bezpłatne Szkolenia Najlepszych Akademii
 • Strefa kosmetyków dla Prawdziwych Mężczyzn
 • Konkursy z Nagrodami
 • Profesjonalna Stylizacja Brody
 • Fryzjerstwo Męskie
 • Young Beauty Awards by Anagra #GalaxyGlow
 • Młodzi styliści zmierzą się w trzech kategoriach: stylizacja paznokci, stylizacja make-up
  i projektowanie mody. To niepowtarzalna okazja na zweryfikowanie swoich umiejętności i zaistnienie w świecie beauty i fashion. Stylizacje będą nawiązywały do tematu Galaxy Glow!

Beauty Days Blogger

Strefa została stworzona z myślą o Influencerach, którzy kreują trendy i są prosumentami w branży beauty. Przestrzeń daje możliwość poznania na żywo znajomych z Internetu, zebrania świetnego materiału na przyszłe publikacje w social media, pozwala pozyskać kontrakty na promocję marek w sieci, a co najważniejsze łączy wszystkich miłośników świata beauty. Obecność Influencerów podczas trzydniowych Targów Beauty Days umożliwia zawarcie współpracy z ponad 550 wystawcami z Polski i zagranicy.

Vlog Challange dynamiczne vlogowanie

Wybrani blogerzy zostaną zaproszeni na tour po stoiskach Wystawców Beauty Days. To wspaniała okazja do poznania innych youtuberów i youtuberek, rozwoju umiejętności oraz promocji kanału. Organizatorami są Studio Manilov i Pomalowana Ania.

ECODAYS Targi Kosmetyków Naturalnych

Polscy i zagraniczni producenci zaprezentują kosmetyki inspirowane naturą. Odwiedzający będą mogli poznać ponad 90 marek kosmetycznych, uczestniczyć w konferencji, a także wziąć udział w licznych warsztatach. Atrakcjami będą: Konferencja Branża kosmetyczna w pogoni za naturą, Plebiscyt na Najlepsze kosmetyki naturalne, Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych czy Warsztaty naturalnej pielęgnacji.

Baw się z Shelou na Beauty Days 2019

Zapraszamy na stoisko Shelou podczas Targi Beauty Days 20 – 22 września 2019 w Ptak Warsaw Expo. Czekają na Was niesamowite produkty w atrakcyjnych cenach, konkursy z nagrodami i bezpłatne drukowanie wzorów na paznokciach.

Barber Battle Junior

Dla uczniów i młodych absolwentów dedykowana jest Bitwie Barberów w kategorii Junior. Celem konkursu jest uhonorowanie najlepszych adeptów barberingu, co umożliwi im idealny start w profesjonalnej karierze.

Strefa SHE Monika Grzelak – makijaż permanentny

 • Bezpłatne warsztaty PMSE-Lips -autorska technika
 • Konkurs Kopalnia Talentów
 • Porady i bezpłatne konsultacje dla klientów indywidualnych i właścicieli salonów
 • Bezpłatne warsztaty microblading
 • Panel dyskusyjny z instruktażem dla właścicieli salonów oraz ich klientów o nowościach w PMU

Konkurs Mistrz stylizacji fryzjerskiej z udziałem Leszka Czajki

Jesteś kreatywny? Chcesz się rozwijać? Weź udział w konkursie fryzjerskim! Wyłonieni zostaną najbardziej uzdolnieni młodzi styliści fryzur. Konkurs wskazujący adeptom sztuki fryzjerskiej, w jakim kierunku w przyszłości trzeba iść. Nagrodami są staże u najwybitniejszych fryzjerów w Polsce, dla uzdolnionych stażystów, wykazujących się ogromnym talentem nawet możliwość angażu. Maksimum Kreatywności – Minimum Ograniczeń.

DSC 0768

Bicie Rekordu Guinnessa na Najwięcej osób malujących sobie usta z Magdą Pieczonką Ambasadorką Targów Warszawskie świętowanie 10-lecia Akademii Maniewski oraz kolekcji TIME LAPSE będzie niewiarygodnie interesującym wydarzeniem dla wszystkich profesjonalistów, zapraszamy na spotkania z Maciejem Maniewskim, szkoleniowcami akademii, ale również na szkolenia, które już przygotowujemy specjalnie dla fryzjerów odwiedzających Beauty Days.

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2018

 • 33 000 odwiedzających (18 000 B2B i 15 000 B2C)
 • 400 wystawców z 18 krajów
 • 1200 Beauty Influencerów
 • ponad 40 000m2 powierzchni wystawienniczej

Goście specjalni

Maja Sablewska, Maciej Maniewski, Adam Szulc, Izabela Janachowska, Michał Wiśniewski, Magdalena Pieczonka, Radosław Majdan, Anwen, Darryn Pitman, WS Academy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, Dominika Tajner – Wiśniewska, Wioletta Wypijewska, Kajetan Góra, Jagoda Korzeniewska, Anna Mucha

Patroni medialni

Wirtualna Polska, Export Magazine Italy, Chemia i Biznes, Queen Magazine Italy, art of Beauty, Wirtualne Kosmetyki, Radio ZET, Ofeminin, Asian Beauty Biz, Styling Magazine Macedonia, Kosmetologia Estetyczna, ESTETICA Polska, ESTETICA Italy, Hair Trendy, Face&Look, Cosmetics Reporter, Kurier Fryzjerski, Barber Expert Magazine, Fale Loki Koki, Akademia Paznokcia, Najwspanialsze.pl, Glow Magazine, Issue27.pl, damskiesprawy.pl, Magazyn Rzęsy oraz telewizja i portal Rzesy.TV, poradyfit.pl, Fashionpost, Fashion Magazine i globelife.com.

Rejestracja i więcej szczegółów na stronie beautydays.pl
https://www.facebook.com/TargiBeautyDays/

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla sektora fryzjerskiego lub kosmetycznego?
Pracujesz w branży fryzjerskiej, kosmetycznej lub interesujesz się tematyką beauty? Zostań Wystawcą lub kup bilet na beautydays.pl i weź udział w Najpiękniejszych Targach!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest