Trener personalny Tychy

Coraz więcej osób zaczyna prowadzić higieniczny tryb życia. Dba o swoją dietę oraz odpowiednią ilość aktywności fizycznej każdego dnia. Niestety, wyrzeźbienie wymarzonej sylwetki to długa i ciężka praca wymagająca specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Aby poprawić pewne partie ciała trzeba znać wachlarz odpowiednich ćwiczeń, a co więcej, poprawnie je wykonywać. Ćwiczysz regularnie, dbasz o swoją dietę, a wydaje Ci się, że nie osiągasz żadnych efektów?  Skorzystaj z usług profesjonalnego trenera personalnego na terenie miasta Tychy. Będzie to strzał w dziesiątkę i najlepsze, co możesz podarować swojemu zdrowiu oraz ciału. Nie marnuj swojego czasu i wysiłku na darmo. Przyjrzyjmy się bliżej trenerom personalnym i specyfice ich zawodu. Ciekawi? Zaczynamy!

Zacznijmy od początku Twój trener personalny w Tychach

Praca z wykwalifikowanym trenerem personalnym zaczyna się bardzo przyjemnie, w miłej i spokojnej atmosferze przy filiżance aromatycznej kawy. Podstawą jest pozyskanie jak największej ilości informacji, dotyczących codziennych nawyków żywieniowych, ilości aktywności fizycznej jaką uprawiamy. Czy chorujemy przewlekle na jakieś choroby. Czy kiedykolwiek mieliśmy poważne  kontuzje, złamania, byliśmy rehabilitowani. Poruszona zostaje również kwestia używek – czy palimy papierosy, pijemy alkohol, jak dużo pijemy kawy. Jaki jest system naszej pracy. Odpowiedni wywiad to klucz do opracowania efektywnego treningu. Trener personalny pyta nas o nasz cel, jak dużo kilogramów chcemy zrzucić lub zdobyć, na jakiej partii ciała chcielibyśmy się skupić w pierwszej kolejności, jak dużo czasu jesteśmy w stanie poświęcić w tygodniu na treningi. Co będzie stanowiło dla nas największy trud i wyrzeczenia. Wszystko po to, by ułatwić nam drogę do osiągnięcia sukcesu.

Pomierzmy się

Po zebraniu podstawowych informacji na temat osoby, z którą trener personalny zaczyna pracę, przychodzi czas na dokonanie pomiarów i analizy składu ciała. To chyba jeden z  najtrudniejszych momentów dla każdej osoby zaczynającej walkę o zdrowie i piękny wygląd. Dawno nie stawaliśmy na wagę, aby nie psuć sobie humoru. A tutaj trener personalny rozkłada skład naszego orgaznimu na częściej pierwsze. Oprócz masy ciała, dowiemy się ile mamy tkanki tłuszczowej i mięśniowej, jaki procentowy skład ma w naszym organizmie woda, oraz wiele innych ciekawych faktów. Co więcej, zapiszecie na karcie obwód talii, bioder, ud czy ramion. To ciężki moment, ale potem będziesz podziwiać efekty oraz zrzucone centymetry i kilogramy.

Aby określić wydolność Twojego organizmu, trener personalny przeprowadzi krótki test sprawnościowy, poznając motorykę Twojego ciała. Takie testy będą przeprowadzane mniej więcej co 3 tygodnie – zobaczysz, jak Twoja kondycja się poprawia.

Dobra relacja

Nawiązanie poprawnych relacji z własnym trenerem personalnym nie jest wystarczające. Oby dwie strony muszą dobrze się zrozumieć. Od tego momentu trener personalny to osoba, z którą będziesz spędzał większość swojego wolnego czasu. Warto zatem zadbać o miłą atmosferę, a każdy trening zakończyć uśmiechem.

Trening

Po pierwszym spotkaniu, na którym trener personalny przeprowadza wywiad, test i dokonuje analizy składu ciała, przechodzimy do konkretów, a więc zaczynamy ćwiczenia. Co jest największą zaletą korzystania z usług trenera personalnego? Cała uwaga jest skupiona tylko i wyłącznie na Twojej osobie. Każdy błąd, zła pozycja czy nieprawidłowa postawa jest od razu korygowana. Dzięki temu, wykonywane ćwiczenia są efektywne i za każdym powtórzeniem jesteś bliżej upragnionego celu. Zajęcia z trenerem personalnym w Tychach pozwolą Ci zdobyć wiedzę, dzięki której dbanie o swoje zdrowie i nienaganną sylwetkę będzie prostsze.

Trener personalny w Tychach ma jeden, główny cel – zarazić Cię miłością do aktywności fizycznej oraz spowodować, aby na Twojej twarzy pojawiał się szczery uśmiech. Każdy profesjonalista pragnie uświadomić osobom, z którymi pracuje, że treningi to nie jest przykry obowiązek, a najlepsze, co czeka Cię w ciągu dnia.

Po treningu poczujesz przypływ sił witalnych, poczujesz wzrastający poziom endorfin, zrzucisz z siebie cały bagaż emocjonalny nagromadzony w ciągu dnia. A co więcej, każdy test sprawnościowy i analiza składu ciała zmobilizuje Cię do dalszych działań.

Kontakt

Nie zwlekaj, i już dziś wybierz numer do trenera personalnego na terenie Tych, który odmieni Twoje dotychczasowe życie. Najtrudniejszy jest pierwszy krok, który zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Daj sobie pomóc!

Przejrzyj dostępną mapkę i sprawdź, czy trener personalny nie czeka na Ciebie tuż za rogiem.

Opinie

Poznaj opinie innych użytkowników na temat profesjonalnych usług trenerów personalnych. Jeśli wahasz się w podjęciu jednoznacznej decyzji, zobacz co o pracy z trenerami personalnymi w Tychach mówią inne osoby. Tylko ktoś, kto na własnej skórze sprawdził, jak bezcenną pomoc niosą trenerzy personalni jest w stanie wydać obiektywną opinie.

W mieście Tychy odnajdziesz wielu doświadczonych i w pełni wykwalifikowanych trenerów personalnych, którzy pokierują Twoją drogą do osiągnięcia zamierzonego efektu. Wybór należy do Ciebie!.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest