Tatuaże damskie 2018: nowe trendy!

Do tatuaży przekonała się już nie jedna z nas. Różne wzory, ciekawe motywy, mnóstwo utalentowanych artystów, a także zatrzęsienie konwentów. Właściwie tatuaż posiada teraz niemalże każdy, nie ma się, czemu dziwić! Posiadamy szeroki wybór, zarówno stylu, jak i miejsc, gdzie możemy ‘pomalować’ swoje ciało.
Małe tatuaże damskie są bardzo subtelne, królują zwykle w cienkich liniach bądź napisach, które nie tak dawno po raz kolejny powróciły do najchętniej tatuowanych.

Damskie tatuaże na rękę

Ręce to najbardziej lubiana u kobiet część do wzbogacenia ją o tusz. Aktualnie królują motywy kwiatowe. Spotkać możemy róże, magnolie, habry, to najczęściej wybierane wzory, zapewne z powodu swojej naturalności, a i przekazu.

2damskie tatuaze

Częstym motywem okazują się także zwierzęta, często widziane urocze koty, szopy czy ważki. Wiele osób także skłania się do tatuowania swoich własnych czworonożnych podopiecznych. Wybór stylów jest szeroki, wszystko, zależne jest od tego w jakim stylu ma być wykonany tatuaż, popularność zyskuje dotwork czy zapomniany na kilka lat old-school.

Damskie tatuaże – napisy

Kontury także zyskały popularność, idzie za tym fakt, że można rozwinąć taki wzór na wiele sposobów, a nadal zostanie zachowana w nim doza kobiecości. Aktualnie większość artystów oferuje ciekawe projekty, aczkolwiek faktem jest, iż informacji szukamy najczęściej w Internecie. Warto dokładnie sprawdzić, jaki styl najbardziej będzie do nas pasował, a kolejno wybrać odpowiednią osobę, która umieści go pod naszą skórą.

Kobiety najczęściej nanoszą swoje ulubione sentencje nad obojczykami, w okolicach nadgarstka czy na linii biustu. Jednym z najczęściej spotykanych motywów, okazał się także helix tattoo, to nić innego jak tatuaż wykonany za uchem, natomiast wzorem królującym okazała się niepozorna… lawenda.

Pamiętaj, aby po wykonaniu tatuażu odpowiednio o niego dbać. Wszystkich wskazówek powinna udzielić Ci osoba, która go wykonywała. Sprawdź dokładnie studio, abyś miała pewność, że jest sterylne oraz, spełnia wszystkie normy. Z doświadczenia wiem, iż najlepiej wybierać studia poprzez polecenie lub wcześniej udać się tam na wizytę, chociażby w sytuacji ustalenia już wzoru, który chciałbyś na sobie nosić.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest