Palce u stóp – co mówią o tobie?Sprawdź cechy swojej osobowości!

Czy wiesz, że twoje palce u stóp dużo mówią o twoim zdrowiu i osobowości? Według niektórych badań długość i kształt palców mówią wiele o tobie jako o osobie. Cóż, mimo że tego typu sensacje traktuje się reguły z dozą dystansu, wciąż zabawnie jest dowiedzieć się co mają o tobie do powiedzenia.

Duży palec

Jeśli twój duży palec u stopy jest dłuższy niż reszta palców, jesteś sprytnym, twórczym myślicielem. Zawsze masz genialne rozwiązania problemów. Umiesz patrzeć na przeszkody pod różnymi kątami i nigdy nie brakuje ci nowych koncepcji. Z drugiej strony możesz mieć kłopoty z koncentracją, co czasami nie pozwala ci skupić uwagi na określonym zadaniu i zmniejsza efektywność wykonywanej pracy.

Jeśli twój duży palec jest stosunkowo mały, oznacza to, że ​​jesteś świetnym multi-taskerem. Dzięki swojemu urokowi potrafisz przekonać ludzi do swoich racji, i zachęcić ich do podjęcia działania. Umiesz delegować zadania i jesteś w tym skuteczny!

Drugi palec

Drugi palec na prawej stopie pokazuje, czego chcesz w życiu. Jeśli jesteś zadowolony z tego, co masz, ten palec będzie dotykał podłogi, gdy stopa stoi płasko na ziemi. Jeśli palec nie dotyka podłogi, lub jeśli istnieje luka między nim a trzecim palcem, oznacza to, że próbujesz oddzielić się od swoich emocji. Im dłuższy jest twój drugi palec u nogi, tym więcej masz cech przywódczych. Jesteś dynamiczny i zaradny, jednak twoja przesadna asertywność i nieustępliwość może sprawiać, że inni postrzegają cię jako osobę zarozumiałą i autorytarną.

Zgodnie z indiańskim folklorem, spostrzegawcze matki nie pozwalały synom żenić się z dziewczętami z długim drugim palcem u stopy, ponieważ oznaczało to, że jest zbyt władcza.

Ale nie martw się, jeśli twój drugi palec jest nieco mniejszy – nie działa to na odwrót i nie oznacza to wcale, że jesteś popychadłem. Oznacza to po prostu, że z przyjemnością poświęcasz swój czas dla innych. Cenisz harmonię i ze spokojem podchodzisz do napotkanych sytuacji.

Trzeci palec

Jeśli twój trzeci palec jest stosunkowo długi, oznacza to, że jesteś niesamowicie energiczny i zaradny, szczególnie w pracy. Im dłuższy jest ten palec, tym bardziej zależy Ci na sukcesie w karierze. Chińczycy utożsamiają ten palec z energią, żywiołowością i siłą woli.

Jesteś perfekcjonistą i możesz osiągnąć wiele dzięki swojej determinacji i dynamiczności. Twoją wadą jest tendencja do pracoholizmu i spychania na drugi plan rodziny, przyjaciół i przyjemności. Jeśli trzeci palec u stopy jest krótki, cieszą cię przyjemności w życiu. Uwielbiasz relaksować się i niczym się nie przejmować. Inni mogą cię oskarżać o lenistwo, ale ty po prostu czerpiesz z życia radość.

Czwarty palec u nogi

Czwarty palec odzwierciedla jakość twoich relacji. Długi i prosty palec wskazuje, że rodzina jest niezwykle ważna dla twojego życia. Nieszczęście w twoich relacjach z bliskimi wyrażone będą wygięciem tego palca. Jesteś wspaniałym słuchaczem i opiekunem, ale będziesz głęboko dotknięty nieszczęściem w rodzinie. Trudno ci się odciąć od problemów innych ludzi.

Jeśli twoje palce są lekko zawinięte, musisz nauczyć się odpuszczać, zrelaksować się i nie brać na siebie ciężaru innych. Na twoje zdrowie mogą wpływać jakiekolwiek zawikłania w domu. Chińczycy powiedzieliby, że jesteś osobą wrażliwą, którą łatwo zranić. Krótki czwarty palec oznacza, że ​​rodzina i relacje są dla ciebie mniej ważne – swoją uwagę skupiasz na innych aspektach życia.

Mały palec

Dziecinny niepokój jest charakterystyką tych z drobnymi małymi palcami. Unikasz odpowiedzialności, łatwo się nudzisz i ciągle szukasz nowych rozrywek. Jesteś duszą towarzystwa, masz świetne poczucie humoru i otwarte podejście do ludzi.

Jeśli umiesz ruszać swoim małym palcem, jesteś osobą impulsywną, czarującą, żądną przygód. Jeśli nie jesteś w stanie poruszyć oddzielnie tym palcem, doceniasz rutynę, przewidywalność i lojalność.

Co mówi o Tobie kształt łuku Twoich stóp?

Stopy mocno zagięte posiadają ludzie, którzy są bardzo niezależni i samowystarczalni. Potrzebujesz dużo czasu dla siebie, przez co często możesz być oskarżany o antyspołeczność. Masz niezłomnego ducha, ale pamiętaj, że proszenie o pomoc nie świadczy wcale o słabości.

Jeśli twoje łuki są łagodniejsze, cenisz towarzystwo innych, i jesteś dość ekstrawertyczny. Lubisz spędzać miło czas i chcesz mieć pewność, że inni też czerpią radość z małych rzeczy w życiu.

Stopy szerokie:

Według chińskiej filozofii, szerokie stopy są mocno osadzone na ziemi. Zawsze jesteś w ruchu i nie możesz usiedzieć spokojnie chwili. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl. Jesteś najszczęśliwszy, gdy jesteś zajęty, ale powinieneś znaleźć czas na refleksję i trochę spokoju w swoim życiu. Jest różnica między bezczynnym bujaniem w obłokach a delikatną refleksją.

Stopy naciągnięte:

Jeśli wielkość palców zmniejsza się proporcjonalnie od największego do najmniejszego, tworząc zgrabną linię, oznacza to, że dana osoba jest metodyczna, precyzyjna i niezwykle praktyczna. Interesuje ją każdy szczegół i zawsze kończą wcześniej zadanie. Taka osoba jest idealnym pracownikiem i dobrym przyjacielem – lojalnym i uczciwym.

Stopy długie i wąskie:

Chińczycy powiedzieliby, że masz stopy królewskie, które ledwo dotykają ziemi. Uwielbiasz być rozpieszczanym i szczególnie cenisz sobie oddelegowywanie zadań – nie zawracasz sobie głowy ciężką pracą. Masz silny zmysł estetyczny i potrzebujesz piękna w swoim otoczeniu.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest