Nie lubisz zobowiązań i formalności? Mamy coś dla Ciebie – sprawdź!

Długoterminowe umowy i brak możliwości zmiany warunków Cię przerażają? Nie lubisz sztywnych zasad i ograniczeń? Chcesz sam decydować o tym, jak wygląda Twoja oferta komórkowa i dopasowywać ją do swoich potrzeb? Orange Flex to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Minimum formalności, brak zobowiązań

Założenie nowego numeru lub przeniesienie go prawdopodobnie nigdy nie było tak proste, jak teraz. Aby skorzystać z nowej oferty Orange, wystarczy pobrać aplikację Orange Flex, dostępną zarówno w Google Play, jak i App Store. Po wybraniu odpowiedniego Planu, konieczna może okazać się rejestracja, której dokonamy szybko, w pełni cyfrowo i bezpiecznie, poprzez zrobienie zdjęć dokumentu tożsamości oraz selfie. W Orange Flex nie podpisujesz długoterminowej umowy. Nie ograniczają nas też wielomiesięczne zobowiązania. Po prostu, za pomocą aplikacji wybieramy interesujący nas Plan i pakiety dodatkowe, a później korzystamy z oferty tak, jak chcemy i tak długo, jak mamy na to ochotę.

Maksimum elastyczności

Do wyboru mamy jeden z czterech Planów komórkowych, czyli odpowiedników klasycznego abonamentu. Najtańszy Plan kosztuje 25 zł miesięcznie, najwyższy natomiast 80 zł. W każdym z nich otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y obowiązujące zarówno w Polsce, jak i w roamingu w Unii Europejskiej. Oferowane Plany różnią się między sobą liczbą dostępnych GB. W zależności od wybranej opcji możemy mieć ich od 15, aż do 100! Dodatkowo, w każdym Planie (niezależnie od jego ceny) otrzymujemy Social Pass, umożliwiający korzystanie z najpopularniejszych mediów społecznościowych oraz komunikatorów bez zużywania dostępnego transferu danych. Wśród dodatkowych usług możemy dokupić Video oraz Music Pass, dzięki którym słuchanie muzyki oraz oglądanie filmów i seriali na telefonie nie zużywa GB dostępnego w ramach Twojego Planu.

Plan oraz wszystkie pozostałe usługi i pakiety aktywujemy za pomocą aplikacji Orange Flex. Możemy je dowolnie zmieniać, miksować, dodawać i odejmować, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Kończy Ci się internet? Za pomocą jednego tapnięcia zmienisz Plan na wyższy, lub dokupisz jednorazowy pakiet GB. Wyjeżdżasz na egzotyczne wakacje i chcesz być w kontakcie z bliskimi? Kilka kliknięć i szybko masz wykupiony dodatkowy pakiet roamingowy. Kto powiedział, że nie można obejrzeć całego sezonu serialu podczas kilkugodzinnej podróży pociągiem? W Orange Flex masz Video Pass na jeden dzień!

A do tego eSIM, czyli totalna rewolucja!

Klienci Orange Flex mogą skorzystać z jeszcze jednej nowości. Jest nią eSIM, czyli wirtualny zamiennik znanej nam, plastikowej karty SIM. Wystarczy kilka prostych i szybkich kroków, żeby pobrać ją na swój telefon. Dzięki temu nie trzeba wybierać się po tradycyjną kartę do salonu ani oczekiwać na kuriera. A w przypadku zakładania nowego numeru w Orange Flex – aktywacja potrwa kilka minut.

eSIM to całkowita nowość na polskim rynku, a obecnie dostępna jest tylko dla użytkowników wybranych modeli smartfonów. Jest to jednak technologia przyszłości, a lista urządzeń stale ulega poszerzeniu.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest