Najsłynniejsze polskie blogerki modowe

Obecnie blogów w internecie znajdziemy bardzo wiele, o wszelakiej tematyce. Najbardziej popularne są blogi modowe. Na nie wchodzimy najczęściej, ponieważ możemy znaleźć ciekawe inspiracje. Kilka lat temu blogerki modowe, były nazywane “szafiarkami”, od tamtego czasu zjawisko blogerów ewoluowało i autorki blogów zyskały na swojej pracy bardzo wiele, a także ich pasja przerodziła się w sposób na życie. Lista osób, które prowadzą bloga modowego z każdą chwilą się powiększa, jednak blogerki modowe, które swojego bloga zaczęły prowadzić na początku, kiedy jeszcze niewielu słyszało o takich stronach, na których ludzie dzielą się swoimi pomysłami, dziś mogą się pochwalić dużymi osiągnięciami w tej sferze.

Najsłynniejszą polską blogerką modową jest Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion. Jest jedyną Polką, która dotarła do pierwszego miejsca na międzynarodowej stronie poświęconej modzie lookbook.nu, dzięki czemu stała się rozpoznawalna.

Kolejną równie popularną blogerką modową jest Jessica Mercedes. Jessica uważana jest za najbardziej wyrazisty i również za najmniej poprawny politycznie symbol blogosfery modowej. Wzmianki o Jessice pojawiają się w takich pismach jak Vanity Fair, Vogue, Grazia, Elle czy Glamour. Jej blog zajmuje drugie miejsce pod względem zainteresowania mediów.

z21205563IEJessica Mercedes

Macademian Girl, pojawia się na wielu językach w Polsce. Tamara Gonzalez Perea, nazywana kolorowym ptakiem polskiej blogosfery, jej blog zdobył wiele prestiżowych wyróżnień. Obecnie Tamara jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek. Na swoim blogu prezentuje bardzo odważne i charakterystyczne stylizacje, które wyróżniają się wieloma kolorami i wzorami.

W czołówce znajduje się, także blog Kasi Tusk, który prowadzi od 2011 roku wraz z Zosią i Gosią. Dziewczyny mogą pochwalić się, że miesięcznie ich bloga odwiedza ponad 700 000 unikalnych użytkowników. Kasia Tusk na swoim blogu prezentuje jak połączyć wygodę z elegancją. Dlatego wiele czytelniczek uwielbia jej blog, ponieważ zawsze są zadowolone ze stylizacji autorki.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest