Najlepsze męskie tatuaże w 2017 roku

Moda na tatuaże ciągle ulega zmianom i co roku pojawiają się nowe trendy. Tatuażyści co rusz wymyślają nowe techniki wykonywania tatuaży, więc jest w czym wybierać. Jeśli planujesz zrobić sobie tatuaż, a nie wiesz na jaki wzór się zdecydować, to przeczytaj jakie tatuaże zostały uznane za najlepsze w 2017 roku.

Jakie są trendy w męskich tatuażach na 2017 rok?

Na jednym z największych w Polsce konwentów zrzeszających zarówno najlepszych tatuażystów , jak i fanów rysunków na ciele, wyłoniono najlepsze tatuaże w 2017 roku. Można było zauważyć, że wśród męskich tatuaży królowały te duże, obejmujące na przykład całą nogę, plecy lub rękę, zarówno kolorowe, jak i czarno-białe.

Zdecydowanie najpopularniejszym motywem były postacie z komiksów, a więc wszelkiego rodzaju super bohaterki i super bohaterowie. Mężczyźni w 2017 równie chętnie tatuowali sobie postaci fantastyczne, typu elfy, syreny oraz postaci z horrorów, a także motywy psychodeliczne, abstrakcyjne i surrealistyczne.

000657F42CKR8TI2 C122 F4

Wśród form rysunkowych, równie popularne okazały się tatuaże wykonane w stylu realistycznym, a więc jak najbardziej oddające rzeczywistość. Równie często za najlepsze męskie tatuaże w 2017 roku uznano te z motywami zwierzęcymi, przedstawiające na przykład lwy, wilki czy tygrysy. O dziwo, nie zabrakło również elementów kwiatowych, co jest raczej częstszym wyborem wśród kobiet. Równie popularne okazały się męskie tatuaże ukazujące skrzydła anioła, w 2017 roku wielu mężczyzn zdecydowało się na wytatuowanie ich na swoim ciele.

Mimo wszystko uważamy, że nie warto sugerować się tym, które męskie tatuaże zostały ogłoszone najlepszymi w 2017 roku. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem tatuażu, to najlepiej wybrać taki, który ci się po prostu podoba, nie patrząc na to czy znajduje się aktualnie w trendach. Moda na wzory tatuaży mija, a twój gust pozostanie, a przecież tatuaż robi się na całe życie, więc warto wybrać go z głową. Dlatego pamiętaj, że najlepszy tatuaż to taki, który podoba się przede wszystkim tobie!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest