Jakie dziewczyny podobają się chłopakom?

Tyle gustów, ilu ludzi na świecie, dlatego ustalenie jednego, uniwersalnego ideału zarówno piękna, jak i charakteru jest rzeczą niemożliwą. Jedni mężczyźni wolą wysokie blondynki, inni zaś tracą rozum dla niskich brunetek. Z tych powodów nie możemy liczyć na gwarancję, że spodobamy się akurat tej jednej, wybranej osobie. Jednak nie oznacza to wcale, że nie mamy żadnego wpływu na wyzwolenie w kimś pozytywnych uczuć. Chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić, aby Twój wybranek myślał o Tobie cieplej? Jeśli tak, to przeczytaj poniższe wskazówki.

Po pierwsze: uśmiech!

Nie ma bowiem piękniejszej ozdoby dla kobiety niż szczęście wymalowane na jej twarzy. Uśmiechając się dajesz innym sygnał, że jesteś osobą serdeczną i pozytywnie nastawioną do otoczenia. Uśmiechnięci ludzie sprawiają również wrażenie bardziej otwartych, dlatego mniej stresu przysparzają próby nawiązania znajomości z kimś takim.

Po drugie: bądź dobra dla innych

Gdy mężczyzna zauważy, że dobrze traktujesz swoich znajomych, jesteś uczciwa i wyrozumiała, nie tylko uzna, że jesteś świetnym materiałem na partnerkę, ale i nie będzie aż tak obawiał się wyznania Ci swoich uczuć. Gdyby okazało się, że jednak nic do niego nie czujesz, przynajmniej będzie miał pewność, że go nie wyśmiejesz, a to co Ci powiedział, nie dobiegnie do uszu wszystkich Twoich znajomych.

Po trzecie: staraj się być odpowiedzialna

W perspektywie dłuższego związku odpowiedzialność to jedna z najistotniejszych cech charakteru. Jeżeli mężczyzna przyłapie Cię na rozrzutności i lekkomyślnym podejściu do życia, możesz być pewna, że nie będzie wiązał z Tobą żadnych poważniejszych planów niż przelotny romans. W poważnym związku więcej decyzji jednej osoby wpływa również na życie partnera, dlatego mężczyźni unikają nieodpowiedzialnych kobiet jak ognia.

Po czwarte: jeżeli uważasz, że coś jest właściwe, rób to

Nie ma sensu oszukiwać potencjalnego partnera, ani tym bardziej samego siebie. Jednym z najcięższych przewinień w związku jest przecież brak uczciwości. Dlatego jeżeli masz odmawiać sobie kolejnej wizyty u kosmetyczki w miesiącu tylko ze względu na to, że Twój potencjalny partner mógłby nie być z tego powodu zadowolony, to zastanów się czy będziecie w stanie zbudować dojrzały i wartościowy związek. Jeżeli tak drobne sytuacje już na początku mają stanowić problem, to później będzie tylko gorzej, a w związku mamy czuć się spełnieni, nie zmuszeni do działania wbrew sobie.

Po piąte: słuchaj go

Jest to bardzo cenna umiejętność, ponieważ większość ludzi woli mówić o sobie niż słuchać innych. Uważając podczas gdy on mówi, nie tylko poznajesz swojego potencjalnego partnera lepiej oraz dowiadujesz się co lubi, ale i dajesz mu sygnał, że poważasz go i uważasz za wartościowego człowieka. W przeciwnym razie nie interesowałyby Cię jego upodobania.

Znalezienie odpowiedniego partnera nie jest sztuką łatwą, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i nabrać zdrowego dystansu do sytuacji. Nigdy nie będzie tak, że staniemy się idealni w oczach wszystkich, dlatego należy zastanowić się co jest w nas najlepsze i podkreślać swoje atuty.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest