Jak dobrać kurtkę wyszczuplającą?

damskie bluzy guess

Kobiety lubią wyglądać dobrze, modnie i jednocześnie szczupło. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej tak. Jednak podczas zakupów nie można się zbytnio spieszyć, ponieważ pośpiech potrafi doprowadzić do kupna nieodpowiedniego produktu. Czasami, nawet gdy w czymś dobrze wyglądamy w przymierzalni w sklepie, to w domu okazuje się, że jednak nie jest to dla nas dobry wybór. Jak zapobiec pojawianiu się takich sytuacji? Grunt to odpowiednie przygotowanie. 

Świadomość własnej figury

Gdy poszukujemy cennych informacji dotyczących doboru ubrań pod naszą sylwetkę, to na pewno natrafimy na przeróżne typy figury. W pierwszej kolejności należy mieć świadomość własnego typu figury. Gdy wiemy, że jesteśmy „jabłuszkiem”, „gruszką”, czy też „klepsydrą”, to znajdziemy bez problemu fasony ubrań, które dla nas okażą się strzałem w dziesiątkę. 

Niekiedy mamy jednak trudność z określeniem danego typu figury. Z jednej strony znajdziemy w swojej figurze cechy klasycznego „jabłka”, ale także „gruszki”. Co w takiej sytuacji? W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie. Niekiedy jedno spotkanie ze stylistą rzuca zupełni inne światło. To nam się podoba, ponieważ jesteśmy w stanie zdobyć wiedzę, której wcześniej nie miałyśmy. Nigdy nie wiadomo, kiedy dana widza się nam przyda.

Gdy już wiemy, jaki mamy typ urody, to prościej będzie nam dobrać poszczególne elementy garderoby. Producenci nieco nam pomagają w wyborze. Wszystko poprzez wypuszczenie na rynek dosyć ciekawych linii ubrań i poszczególnych elementów garderoby. Przykładem może być wyszczuplająca kurtka pikowana.

Mogłoby się wydawać, że akurat ten typ kurtki nie jest do końca wyszczuplający, ale krój jednak robi swoje. Warto poszperać i na pewno znajdziemy kurtkę, która się dla nas okaże niemal strzałem w dziesiątkę. Zrobienie analizy rynku, a raczej ofert poszczególnych sklepów zawsze jest pomocne. 

kurtka pikowana

A do kurtki bluza

Oczywiście kurtki nie zakładamy na gołe ciało, czy też na cienką bluzkę. W takim stroju byłoby nam zimno. Konieczne jest ubranie jakiegoś swetra, czy też bluzy sportowej. Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z nową kolekcją bluz. Jest to damska kolekcja bluz Guess. W ofercie tej znajdziemy sporo ciekawych modeli, które zrobią na nas ogromne wrażenie. 

Jesienią, czy też zimą wcale nie musimy ubierać się w zachowawcze i stonowane kolory. Jeśli nie jesteśmy zwolenniczkami kolorowych kurtek, to przynajmniej możemy się skusić na bluzy w różnych kolorach, które to rozweselą nasze codzienne stylizacje. Nasze stylizacje powinny być przyjemne dla oka i ciekawe dla otoczenia zewnętrznego i nas samych. 

Ubrania możemy kupować zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Wybór należy do nas. Obecnie coraz więcej osób stawia jednak na zakupy online. Wszystko z uwagi na wygodę oraz na niższe ceny. Skoro możemy skorzystać z tylu ciekawych możliwości, to dlaczego miałybyśmy z nich nie skorzystać, prawda? Warto jednak dokonywać zakupów w sklepach cieszących się dobrą renomą ze względu na bezpieczeństwo.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest