5 oznak, że mężczyzna Cię zdradza

Zdrada to temat, który jest zmorą i spędza sen z powiek wielu kobietom. ‘’Dziś przyszedł później, pewnie mnie zdradza’’
‘’ Ta nowa sekretarka cały czas do niego wydzwania a on mi wciska ze to w sprawie pracy tak tak… to pewnie z nią zostaje po godzinach’’ i tak dalej. My, kobiety tworzymy sobie wiele różnych, czasem zbyt nierealistycznych scenariuszy i doszukujemy się dowodów zdrady naszego mężczyzny. Już samo zastanawianie się kobiety nad tym faktem pokazuje, że coś jest nie tak, kobiety mimo wszystko mają intuicję, która rzadko kiedy je zawodzi i potrafimy wyczuć że coś jest na rzeczy.

5 oznak na to że mężczyzna Cię zdradza

  1. CZĘSTE zostawanie po godzinach w pracy – jeśli jest to raz w miesiącu to nie ma, co się martwić na zapas. Jednak jeśli jest to, co drugi dzień a nasz facet wraca cały w skowronkach to można się nad tym zastanowić.
  2. Zmiana w życiu seksualnym – Nasz facet już nie jest tak zaabsorbowany naszą osobą, nie próbuje nas nakłonić do małych igraszek, już nie zabiega o chwile uniesień w waszym łóżku, teraz stał się przykładnym mężem, który kiedyś siedział całą noc i grał a teraz wybija 20 a on już się kładzie spać bo jest ‘zmęczony’? Coś jest na rzeczy… unikanie bliskiego kontaktu ze swoja kobieta, zaniedbywanie jej czy nie okazywanie zainteresowania to jedne z poważniejszych oznak, że coś jest nie tak. Być może to wszystko da się jakoś racjonalnie wytłumaczyć zmęczenie, dużo stresu, nowy szef i wiele innych wytłumaczeń, które zbijają nas z tropu i porzucamy nasze podejrzliwości względem partnera. Jednak kobieta mimo wszystko ma się na baczności i uważnie obserwuje oraz zapamiętuje aby potem wszystkie puzzle połączyć w całość.
  3. Druga grupa mężczyzn obiera całkiem odmienny kierunek, zamiast się od nas oddalać oni się przybliżają i przymilają na wszelkie sposoby – Wracasz do domu po całym dniu, masz masę zadań do zrobienia: obiad, dzieci a odpoczynku nie widać? Wchodzisz do mieszkania i zamiast zastać tam bałagan i wrzeszczące dzieci jak zawsze widzisz lśniące mieszkanie, pociechy śpią a mąż czeka z obiadem dla ciebie? Wcześniej ciężko go było nakłonić na wyniesienie śmieci teraz stał się cud? Cały czas chodzi za nami krok w krok pytając czy czegoś nie potrzebujemy? Robi cos przed czym wcześniej zaciekle się bronił? Ja bym się temu przyjrzała dokładniej.
  4. Liściki miłosne nie twoim charakterem pisma, podejrzane rachunki z restauracji, w której nie byłaś, czy rachunek za wysłanie kwiatów, które nigdy do ciebie nie dotarły. Już pojawia się czerwona lampka i zaczynają się pytania do faceta a on zdenerwowany zbywa nas i ucieka do pracy aby uniknąć konfrontacji z naszymi odkryciami.
  5. Kiedyś poświęcał nam każda swoja wolna chwile a teraz zeszłyśmy na drugi plan…ciągle jest nieobecny, nie rozmawia z nami, wspólnie spędzony czas skraca do minimum, i gdzieś znika na cale godziny.

Pamiętajcie drogie Panie zanim wysuniecie wnioski, porozmawiajcie z parterem o swoich odczuciach i bacznie obserwujcie jego zachowania. Jak to mówią „ zazdrosna kobieta zbiera informacje szybciej niż FBI”.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest