Fryzury na wesele 2018

Wesele, to impreza, na której zazwyczaj każda z nas chce wyglądać pięknie i wyjątkowo. Nic tak nie dodaje kobiecie szyku jak świetnie skrojona sukienka, dobrze dobrany makijaż i fryzura. W tym sezonie zdecydowanie polecane są delikatnie falowane i upięte luźno włosy z błyszczącymi dodatkami: spinkami, opaskami albo wstążkami.

Fryzury na wesele średnie włosy

Włosy średniej długości proste i kręcone sprawdzą się w kokach. Luźne upięcia i warkocze: jest też opcja luźnego warkocza, ale zapięta w kok poniżej głowy: zaczesuje się włosy do tyłu, dzieli na trzy części, środkowa część powinna być nieco grubsza, pasma splata się w warkocz z dobieraniem włosów z bocznych części, warkocz podwija się i przypina.

Kok w nieładzie to kolejna propozycja: włosy powinny zostać zaczesane do góry, nakręcone lokówką, natapirowane, pasmo włosów nawinięte na palec i przypięte do włosów.

Fryzury na wesele krótkie włosy

Krótkie włosy można zaczesać gładko w tył, lekko podkręcić, pofalować lub uformować eleganckiego irokeza. Świetnie sprawdzą się także krótkie fryzury z warkoczem. Jeśli długość włosów na to pozwoli można zapleść grzywkę lub, jeśli jest to fryzura z wygolonymi bokami, sprawdzi się szykowny warkocz z irokeza. Posiadaczki pixie boba mogą włosy lekko pofalować i unieść u nasady.

Fryzury na wesele loki

Loki i fale wciąż zachwycają i są jedną z fryzur najczęściej wybieranych przez kobiety na wielkie wyjścia, lecz niestety nie jest wcale łatwo sprawić, żeby były trwałe i wytrzymały całą noc! Cały sekret trwałych loków polega na tym, aby każde pasmo po zakręceniu przypiąć w skręconej formie i zostawić do ostygnięcia. Dzięki temu włosy utrwalają swój skręt i na pewno nie rozprostują się za szybko. W dodatku przed rozpuszczeniem należy spryskać je lakierem i można mieć pewność, że fryzura będzie trwała.

Fryzury na wesele 2018
4.5 (90%) 2 głosów

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *