Zipro – przegląd najpopularniejszych urządzeń do ćwiczeń

Regularne wykonywanie ćwiczeń to podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia. Obecnie każdy może włączyć do swojej codziennej aktywności trening na urządzeniach. Nie musisz odwiedzać siłowni, ponieważ większość takich sprzętów bez problemu ustawisz we własnym domu.

Podstawowe urządzenia do ćwiczeń – bieżnia i rowerek – zapewniają potrzebną dawkę ruchu nawet wtedy, gdy nie chce ci się wychodzić z domu. Dzięki nim zachowasz doskonałą kondycję na długie lata. Dobrej jakości sprzęt firmy Zipro to propozycja dla wszystkich osób, które chciałyby mieć w domu swoją małą prywatną siłownię. Szeroki wybór produktów znajdziesz na empik.com/marka/zipro.

Dlaczego warto wybierać urządzenia Zipro?

Stabilna konstrukcja i użycie amortyzatorów sprawia, że korzystanie ze sprzętu Zipro jest wygodne i bezpieczne. Dzięki opcji ustawiania poziomu trudności możesz zaprogramować sobie zróżnicowany, progresywny trening w zależności od tego, na co masz ochotę i siły. Urządzenia do fitnessu polecane są zarówno dla osób początkujących, zaawansowanych, a także dla tych, którzy wracają do formy po przerwie w ćwiczeniach spowodowanej np. kontuzją, chorobą itd. Można z nich korzystać w każdym wieku, dobierając intensywność ćwiczeń do swojego aktualnego stanu zdrowia. Wszystko dzięki możliwości ustawienia obciążenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ umożliwia korzystanie ze sprzętu cały czas, bez względu na stopień zaawansowania.

Zipro – bieżnia do ćwiczeń w domowym zaciszu

Możliwość biegania w komfortowych warunkach, gdy za oknem pada deszcz lub wieje lodowaty wiatr, to nieoceniona zaleta korzystania z bieżni Zipro. Uniezależnienie się od warunków atmosferycznych to gwarancja tego, że będziesz mógł przeprowadzić trening bez względu na wszystko. Specjalne amortyzatory zadbają o to, aby twoje stawy nie były przeciążone, co zwiększa bezpieczeństwo każdej aktywności. Pamiętaj, że narażanie stawów na zbyt duże obciążenia może grozić w przyszłości problemami zdrowotnymi. Dlatego trening z urządzeniami Zipro dba nie tylko o twoją kondycję, ale także o stawy. Możesz stopniowo zwiększać intensywność, wydłużać dystans i różnicować trening w zależności od twojej obecnej kondycji oraz potrzeb. Korzystanie z bieżni w domu umożliwia także oglądanie ulubionego serialu czy czytanie książki podczas ćwiczeń, co nie jest możliwe podczas sesji treningowej prowadzonej na zewnątrz.

Trening cardio odciążający stawy – rowerki Zipro

Rowerki treningowe pozwalają osiągnąć świetne rezultaty. Poprawiają twoją kondycję i wydolność, a przy okazji pomagają spalić nadmiarową tkankę tłuszczową. Najpopularniejsze rowery mechaniczne pionowe to proste urządzenia, na których możesz trenować rekreacyjną jazdę. Do bardziej zaawansowanych ćwiczeń nadają się rowerki Zipro elektryczno-magnetyczne oraz spinningowe. Jeśli znudziła ci się jazda na klasycznym rowerku, sięgnij po rowerki wyczynowe.

Wioślarz powietrzno-magnetyczny Zipro – ćwiczenia ogólnorozwojowe

Sprzęt do treningu całego ciała  – wioślarz – angażuje górne i dolne partie mięśni. Szczególnie mocno pracują ręce, plecy, ramiona i barki, a także nogi. Ćwiczenia na nim rzeźbią sylwetkę i zwiększają wydolność organizmu. Wykonasz na nim trening mięśni, wysmuklisz ciało, poprawisz krążenie, a także spalisz nadmiar tkanki tłuszczowej. Zmiana w wyglądzie pozytywnie wpłynie także na twoje postrzeganie samego siebie i wzmocni poczucie własnej wartości.

Każdy, kto korzysta z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń, może przekonać się na własnej skórze, że doskonała jakość to podstawa, jeśli chodzi o bieżnie i rowerki. Poza tym ważne jest poprawne wykonywanie ćwiczeń, które nie odbije się negatywnie na stanie zdrowia. Wybierz dla siebie urządzenie do ćwiczeń marki Zipro i zadbaj o swoją kondycję, bez obciążania stawów.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest