Trening z Natalie Jill – zasady, efekty i opinie!

nternet przepełniony jest filmami o tematyce fitness, które mają za zadanie ułatwić wprowadzenie w życie codziennych ćwiczeń prowadzonych w zaciszu domowym. Wiele osób tak właśnie zaczyna przygodę z aktywnością fizyczną. Dzisiaj przedstawimy kobietę, która zaczynała przygodę ze sportem w naprawdę ekstremalnych warunkach. Jesteście ciekawi kto to?

Natalie Jill – krótka historia

To kobieta, która w pewnym momencie swojego życia powiedziała sobie dość – czas coś zmienić na lepsze. Kiedy stała się świeżo upieczoną mamą w trakcie rozwodu, posiadała niemal 30 kg nadwagi. Do tego problemy finansowe… Nie brzmi ciekawie, prawda? Dla Natalie to nie był najlepszy czas, dlatego postanowiła odbić się od dna. Zaczęła odzyskiwać kontrolę nad swoim życiem, właśnie przez sportową przygodę. W tym momencie, Natalie ma 46 lat, a więc zaczynając, była prawdopodobnie jedną z pierwszych osób pomagających innym przez internet, w zakresie zdrowego trybu życia. Jill jest dyplomowanym sportowcem i trenerem fitness. Wydała również swoją książkę, na temat zdrowego odżywiania, skierowanego głównie na odchudzanie.

Trening z Natalie Jill!

Treningi z Natalie można wykupić w postaci płyty CD, na jej stronie. Wszystkie ćwiczenia są bardzo dobrze przemyślane, a dodatkowo dostępne są książki z rozpisanymi dietami. Oczywiście wszystkie programy stworzone są z myślą o osobach pragnących schudnąć.

Wiele filmików z treningami można znaleźć także na Youtubie – więc jeśli interesujesz się rozpoczęciem aktywnego trybu życia, warto zaglądnąć na kanał Natalie i sprawdzić czy ta forma przypadnie Ci do gustu.

Czy treningi przynoszą efekty?

Jasne, o ile wykonywane są regularnie i połączone z odpowiednią dietą. Natalie Jill jest świetną motywacją – wystarczy spojrzeć na jej sylwetkę, która pomimo wieku wygląda niesamowicie. Treningi w domu z towarzystwem trenerek fitness są dobrą opcją dla osób zapracowanych, które nie mają czasu jeździć na siłownie – rozwiązaniem jest sala fitness w Twoim domu.

Treningi w domu z fajną osobą po drugiej stronie ekranu komputera lub telewizora to naprawdę dobra zabawa! Nie trzeba wydawać pieniędzy ani spędzać czasu na dojazdy na siłownie. Natalie Jill to świetny przykład, że każdy może – więc nie czekaj, zaglądnij na jej kanał od razu!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest