Trening z Anna Victoria – sprawdź na czym polega!

Można powiedzieć, że trend na wyrzeźbione ciało szybko rozpowszechnił się na całym świecie i stał się marzeniem wielu kobiet. Regularne ćwiczenia i różne diety dały możliwość osiągnięcia sylwetki, która wcześniej wydawała się niemożliwa. Tym, co szczególnie motywuje są zdjęcia efektów pracy wrzucane na media społecznościowe. Niestety, często są one przerabiane w profesjonalnych programach i ukazują sylwetki, które nie są rzeczywiste. Jedną z osób, które poruszyły ten temat jest blogerka i trenerka fitness Anna Victoria. Postawiła sobie za cel nie oszukiwać zarówno na zdjęciach, jak i w tworzonych przez nią ćwiczeniach.

Anna Victoria – kim jest?

Anna postanowiła pokazać, że zdjęcia na Instagramie, a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. Raz wrzuciła do sieci dwa posty ukazujące jej brzuch w dwóch pozach- gdy stoi, oraz siedzi. Na pierwszym mogliśmy ujrzeć widocznie wyrzeźbione mięśnie i ogólnie cała sylwetka prezentowała się wręcz doskonale. W pozycji siedzącej pojawiły się znane wszystkim „boczki”. Blogerka dodała od siebie, że kocha swoje ciało na obu zdjęciach. Najważniejsza jest akceptacja samego siebie i nie podążanie ślepo za doskonałością, która jest przecież nieosiągalna. Takie podejście zdecydowanie bardziej przemawia do ćwiczących, gdyż przede wszystkim jest prawdziwe. Wiele kobiet zaczęło ćwiczyć według instrukcji Anny Victorii właśnie dzięki jej stylu bycia. Aktualnie jej profil na instagramie śledzi 1,3 miliona ludzi. Trenerka często chwali się efektami osiągniętymi przez jej podopiecznych, którzy dzięki ciężkiej pracy osiągnęli wymarzone efekty.

Trening z Anna Victoria – na czym polega?

Anna Victoria z myślą o pragnących zmienić swoje ciało, oraz życie stworzyła program Fit Body Guides, który składa się z diety i ćwiczeń. Jak sama podkreśla, zmiany powinny być nie tylko zewnętrzne, ale również wewnętrzne, gdyż przyjęcie nowych nawyków pomoże nam w zachowaniu efektów pracy. Jeśli chodzi o jadłospis, to jego zdecydowaną zaletą jest dostępność produktów. Można je dostać w prawie każdym sklepie. Dodatkowo zaprojektowany jest tak, by odpowiednio uregulować metabolizm, co ma bezpośredni wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej.

Treningi cechują się dużą intensywnością, ale zajmują około 30 minut dziennie, co jest świetną opcją dla zapracowanych osób. Dzielimy go na dwie grupy: siłowy, oraz cardio. Na oba musimy poświęcić po 3 dni, natomiast jeden dzień w tygodniu ciało ma czas na regenerację. Zaprojektowane są tak, by w jak najkrótszym czasie dać najlepsze efekty. W związku z tym możemy zaobserwować je już po kilku tygodniach. Ćwiczenia nie wymagają specjalistycznego sprzętu, dlatego nie będziemy musieli wydawać dodatkowych pieniędzy na karnet na siłownię, wystarczą nam hantle i mata. Jeśli chodzi o cenę programu waha się ona w okolicach 50 dolarów i dostępna jest w kilku wersjach do wyboru. Kilka ćwiczeń możemy znaleźć na YouTube i sprawdzić, czy będą dla nas odpowiednie.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest