NAJWIĘKSZA KONFERENCJA FITNESS DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

Konferencja PEI to najbardziej wartościowa konferencja w branży fitness, której najważniejszym celem jest edukowanie uczestników. Najważniejsze cechy, które można wyróżnić to PASJA, EDUKACJA i INSPIRACJA.

PEI to wydarzenie skierowane na rozwój, merytorykę oraz wiedzę. Organizatorzy stawiają na stuprocentowe zaangażowanie oraz pasję w tworzeniu agendy wydarzenia. Do wystąpień podczas wydarzenia zostali zaproszeni najlepsi eksperci branżowi. Tematy prelekcji zostały dostosowane pod stale rosnące potrzeby na rynku fitness.

Najnowsze trendy w branży fitness. Pojawiające się nowości z zagadnień dietetyki, treningu, badań oraz dopingu. Na scenie głównej pojawią się najlepsi eksperci w branży fitness, tacy jak Radosław Słodkiewicz, Tomasz Słodkiewicz, Jakub Mauricz, Paweł Głuchowski, Tadeusz Sowiński oraz Robert Piotrkowicz.

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać o optymalizacji treningu siłowego, jak dostosować podział makro dla konkretnych sylwetek. Pojawi się również temat dopingu sportowego, jaki ma on wpływ, jakich skutków negatywnych możemy się spodziewać.

6

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych z roku na rok zbiera coraz większą grupę odbiorców. Przeznaczony jest dla osób profesjonalnie zajmujących się treningiem i chcących się w tym stale rozwijać. Pojawią się najlepsi eksperci zajmujący się efektywną sprzedażą oraz skutecznym marketingiem. Poruszone zostaną tematy dotyczące zwiększania sprzedaży, pojawią się innowacyjne narzędzia dla trenerów personalnych, które są skuteczną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w branży. Specjaliści tacy jak Krzysztof Pakulec, Katarzyna Figuła, Marcin Zaworonek od lat zajmują się doradztwem w branży fitness.

Podczas Konferencji PEI pojawi się również nowość w postaci warsztatów marketingowych dla trenerów personalnych prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z FIT Marketing. Wystarczy mieć przy sobie laptop, aby przeanalizować działania internecie oraz uzyskać proponowane sugestie zmian.

Branża fitness z każdym dniem się powiększa, pojawiają się nowości na rynku, innowacje, metody treningowe, które zostaną omówione podczas jednego wydarzenia w hotelu Marriott. 6. edycja największej konferencji fitness PEI odbędzie się już 21 marca!

Więcej informacji dostępne na: https://konferencjapei.pl/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest