Metalowa drabinka gimnastyczna do ćwiczeń w domu

Metalowe drabinki gimnastyczne to idealne akcesoria, które będą doskonałym uzupełnieniem nie tylko typowych siłowni, klubów sportowych, czy też klubów fitness. Drabinki z powodzeniem wykorzystuje się coraz częściej do indywidualnych treningów w domowym zaciszu. Dlaczego warto wyposażyć domową siłownię w drabinkę sportową?

Zacznijmy od tego, że regularne korzystanie z drabinek sportowych pozwala na kształtowanie mięśni brzucha oraz ramion i doskonale wpływa na wyraźną poprawę kondycji kręgosłupa.

Różnorodność ćwiczeń w domowym zaciszu

Siłownia i kluby fitness to opcja nie dla każdego. Jednym się to podoba, a drugich po prostu drażni tłum, hałas i np. muzyka z gatunku, której nie tolerujemy. Niektórzy po prostu nie potrafią się skupić na ćwiczeniach w takich warunkach. Nie bez powodu więc takie osoby decydują się, na stworzenie własnej siłowni w domu. Coraz więcej osób decyduje się także na montaż naszych drabinek. Dlaczego?

Drabinki gimnastyczne BenchK to modele drabinek sportowych przeznaczone do wykonywania rozmaitych ćwiczeń fizycznych oraz rehabilitacyjnych. Zwróćmy uwagę na to, że do drabinki dołączona jest w zestawie ławka, poręcze, drążek i uchwyt na sztangę – a więc różnorodność ćwiczeń może być naprawdę duża. To bardzo funkcjonalny sprzęt do ćwiczeń, który z powodzeniem zastąpi wiele innych.

Metalowe drabinki wielofunkcyjne do ćwiczeń w domu

Klasyczna drabinka jest wykonana z drewna. Posiadamy też takie modele. Za nasz flagowy produkt należy jednak uznać drabinki metalowe, które mogą posłużyć zarówno do ćwiczeń w domu prywatnym, jak i do klubów fitness, siłowni czy też gabinetów fizjoterapeutycznych. Drabinki BenchK zostały zaprojektowane bardzo estetycznie, dzięki czemu będą doskonale prezentować się nawet w salonie.

drabinka gimnastyczna winner black

Najważniejsze cechy drabinek do ćwiczeń BenchK

Drabinki BenchK zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przekłada się to nie tylko na trwałość i wytrzymałość produktu ale także jego elegancję. Ponadto drabinka to niezwykle wielofunkcyjny sprzęt, który pozwala na wykonanie szeregu rozmaitych ćwiczeń wzmacniających organizm. Trening na drabinkach BenchK jest możliwy praktycznie dla wszystkich poziomów sprawności ruchowej. Za najbardziej skuteczne obszary ćwiczeń należy uznać: budowanie i zwiększanie siły, koordynacji i mobilności. Wszystkie funkcje naszych mogą być jednak wykorzystywane do wielu różnych ćwiczeń.

Trening na drabince sportowej wymaga dużej koncentracji: znajdź wolny czas, skup się na każdym ruchu i naucz się realizować skutecznie kolejne ruchy. Zachowanie odpowiedniej równowagi i koordynacji ruchowej dodatkowo poprawią wydajność fizyczną. Ćwiczenia na drabinkach będą również idealne dla dzieci, aby zwiększyć koordynację i ogólną mobilność a więc ich montaż w domu ma dzięki temu jeszcze jedną, ogromną zaletę.

Profesjonalna budowa drabinek BenchK

Podstawowa zaleta drabinek gimnastycznych BenchK to przede wszystkim fakt, że zostały wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Boczne profile to stały, jeden element – bez spawów i śrub, co jest równoznaczne z większym bezpieczeństwem oraz trwałością produktu. Modele Energy, Winner-Black i Olympic to profesjonalne drabinki, które wytrzymują duże obciążenia. Ich estetyczna prezencja sprawi, że z powodzeniem znajdą zastosowanie już nie tylko klubach fitness ale i w domowych siłowniach.

Metalowe i drewniane drabinki do pokoju dziecięcego

Rozwój fizyczny to bardzo istotny aspekt w kształtowaniu zdrowia dzieci i młodzieży. Dlatego warto wyposażyć pokój dziecięcy lub młodzieżowy w drabinkę sportową. Dzięki drabinkom dla dzieci od BenchK dziecko może w każdej wolnej chwili skorzystać z tego sprzętu do ćwiczeń i rozwijać koordynację ruchową. Wersje dla najmłodszych, które posiadamy w ofercie to m.in. Kiddy, Junior oraz Champion. Będzie to także doskonała ozdoba pokoju.

Artykuł został zrealizowany przy współpracy z https://benchk.com/ producentem drabinek gimnastycznych dla dzieci i dorosłych.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest