Konkurs | Zostań twarzą targów FIT-EXPO

Organizatorzy FIT-EXPO ogłosili zapowiadany konkurs „Zostań twarzą FIT-EXPO”. Każdy, dla kogo pasją jest fitness, zdrowy styl życia i sport może przyłączyć się do konkursu. Zwycięzcy (1 kobieta i 1 mężczyzna) pojawią się w materiałach promocyjnych przyszłorocznego wydarzenia. Wyniki poznamy na targach, które odbywają się od 25 do 27 maja 2018 r.

– Targi to prawdziwe emocje, prawdziwi ludzie, którzy nawiązują podczas FIT-EXPO relacje, szkolą się, zdobywają nowe informacje. Dlatego chcemy, żeby nasza komunikacja była autentyczna, stąd pomysł na konkurs – komentuje Agnieszka Glamowska, dyrektor targów FIT-EXPO.

Co może dać wygrana? Na pewno pomoże wyróżnić się spośród szerokiego grona osób pozytywnie zakręconych na punkcie fitness, których w Polsce jest bardzo dużo. Tutaj każdy ma szansę na wygraną. Poza odpowiednią prezencją, dla organizatorów będzie się liczyć to, co jest najważniejsze w fitnessie i sporcie, czyli motywacja – dlaczego właśnie TA osoba ma być twarzą targów. To konkurs dla osób, które chcą opowiedzieć ciekawą historię związaną z ich pasją do ćwiczeń i zdrowego stylu życia.

Zostań twarzą FITEXPO

Zapraszamy do konkursu trenerki, instruktorki, trenerów i instruktorów, miłośniczki i pasjonatów fitness. Wystarczy przesłać swoje zdjęcie z opisem, dlaczego właśnie TY powinieneś zostać twarzą targów FIT-EXPO. Czekamy na zgłoszenia od kobiet i mężczyzn. Wygra para, która swoim przykładem będzie motywować innych do naśladowania. Do 9 kwietnia należy wysłać swoje zdjęcia i krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie dany kandydat powinien zostać Twarzą FIT-EXPO. Następnie Komisja Konkursowa wybierze spośród zgłoszonych kandydatów: 5 kobiet i 5 mężczyzn. Od 16 kwietnia do 18 maja 2018 roku, Internauci zadecydują, kto zostanie twarzą FIT-EXPO! Głosować będzie można na facebookowym fanpage Aktywnie365.

Opublikowanie wyników na stronie www oraz na fanpage, a także ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas targów FIT EXPO 2018 (25-27.05.2018).

Nagrody dla zwycięzców:

  • Para (1 kobieta i 1 mężczyzna) pojawią się w materiałach promocyjnych przyszłorocznych targów FIT-EXPO 2019;
  • zwycięzcy wezmą udział w sesji fotograficznej;
  • zwycięzcy otrzymają karnet na Międzynarodową Konwencję Fitness EU4YA powered by tiguar!

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu Zostań twarzą FIT-EXPO dostępny jest na stronie targów www.fitness.mtp.pl

O targach

Od 25 do 27 maja targi FIT-EXPO będą kopalnią wiedzy dla osób zakochanych w fitnessie, zajęciach grupowych, czy dbających o dobra linię i formę. To również miejsce, w którym spotykają się instruktorki i instruktorzy fitness, trenerzy personalni, bo przyciąga ich oferta wystawców, a także Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA by tiguar. W trakcie Konwencji odbywać się będą zajęcia grupowe, zostaną zaprezentowane najnowsze trendy treningowe przez najlepsze szkoły fitness. Z kolei na targach zobaczymy sprzęt, akcesoria, wyposażenie klubów fitness od A do Z, które zainteresują przyszłych i obecnych właścicieli klubów czy siłowni. To targi, które na stałe wpisały się w grafik wydarzeń dedykowanych dla branży fitness. W maju odbędzie się
13. edycja FIT-EXPO!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest